STROJEK NA PERMANENTNÍ MAKE-UP

Vysoká preciznost chodu umožňuje přesnost aplikace a přizpůsobení výkonu potřebám pokožky.  Žádné kolísání, jen dokonale tichý chod příjemný pro zákaznice a kvalitu výsledné práce. Tetovací strojky pro permanentní make-up, které vám představujeme mají omezené vibrace na minimum, jsou tak vynikající pro přesnou práci. Výkonný tetovací strojek zaručuje, že jehla nezaostává v pokožce, ale podporuje vzhled dokonalých hladkých linií.

KOMPATIBILITA

Stejný výrobce mikropigmentových barev a tetovacích strojků jsou vždy zárukou vysoké úrovně permanentního make upu. Tajemství spočívá v perfektní technické výbavě, spolehlivých barvách a kreativních kurzech pokročilých technik aplikace. Odborná podpora je samozřejmostí. S námi nejste nikdy sami.

TETOVACÍ STROJEK, KTERÝ SEDÍ VAŠIM POTŘEBÁM

Různé typy strojků, pro různé potřeby. Recept na úspěch je kvalitní zařízení, které umožňuje dosáhnout špičkové kvality výsledku. Ten pak pomáhá budovat prestiž a úspěšnost celého vašeho salonu. Máme pro vás řešení jak pro začátek činnosti, tak i pro ty nejvíce náročné požadavky nejlepších salonů v oboru permanentní make up.

Tetovací pero

Strojek není všechno, další částí je perfektní tetovací pero, které vám padne do ruky. Takové pero se stane vaší součástí a máte tak možnost „malovat“ na kůži. Permanentní make-up jako umělecké dílo.

Jak pera vznikla? Vše bylo pečlivě konzultováno s profesionálními art tatéry a tak pera plně splňují i ta nejtajnější přání. Dokonce i pro práci trvající mnoho hodin.

PERMANENT INSTITUT

KURZY A SEMINÁŘE

Vzdělávací systém, zahrnuje široké spektrum potřebného vzdělání.

S PERMANENT INSTITUT A STROJKY PUREBEAU V TOM NEJSTE NIKDY SAMI