Profesionální set 5 nejoblíbenějších barev pro Střední intenzitu obočí. Perfektní pro samostatné použití i libovolné míchání pro dosažení dalších odstínů.  Dlouhodobě odzkoušené. Stabilní a dlouhodobá barevnost obočí. Vhodné na všechny moderní techniky tetování permanentního makeupu. 04 Schlamm   - hnědá barva s magickými vlastnostmi 05 Taupe - zemitě hnědá barva Antique - čokoládová barva Castanio - hnědá barva s podtónem hořké čokolády Natur Blond - ideální středně hnědá set 3 ml pigmentů + SLEVA profesionální krém na permanentní make-up Protat 25 g set 10 ml pigmentů + VÝRAZNÁ SLEVA + DÁREK Purebeau Turbátor pro rychlejší a dlouhodobější usazení barev

NEJLEPŠÍ BARVY NA PERMANENTNÍ MAKEUP

Krásně chytají. Na první pohled, na první dotek.
Barvy na permanentní makeup, které sluší každé ženě.

PUREBEAU

Stvořené pro úspěch

IKONICKÉ ODSTÍNY V DOKONALÉ KONZISTENCI

Barvy PUREBEAU jsou hodnocené vámi jako #1. Vždy najdete krásný odstín, který bude slušet vaší klientce. Purebeau sluší každé ženě a je vždy o krok napřed. Vyšší kvalitu ingrediencí barev PUREBEAU již nelze dosáhnout, je maximální možná. A vždy byla.
Splňují představy nejnáročnějších profesionálů a jsou dokonalé pro nejmodernější techniky tetování.

Powder brows, Microblading, Combo brows, Podstínované obočí, Aquarell Lips, Nude rty, Juicy Lips, Shading Eyeliners, Klasické oční linky, Areoly a Tetování vlasů.

 • Dokonalé drží vlásky obočí
 • Ideální pixelizace pudrového efektu obočí
 • Přesné oční linky bez rozpíjení
 • Krásné nové odstíny pro rozzáření rtů
 • Dlouhodobě krásný permanentní makeup, který milujeme, zůstane vždy stejný

EXKLUZIVNĚ PRO VÁS

Malá spotřeba – dokonalý výsledek
Double Shake – Speciální proces homogenizace
Rychlé zatetování pigmentu
Barevná stálost
HiCon – Zvýšená koncentrace pigmentu
Extra Fine – Prémiová kvalita barvy

Červenohnědá neutrální barva na permanentní makeup rtů.

VYTVOŘENO EXPERTY

 • Vegan friendly
 • Animal cruelty free
 • Dermatologicky testováno
 • Bezpečné použití
 • Sterilní balení
 • 100% Original PUREBEAU product
 • German quality
 • Celosvětově oceňovaná značka barev

Barevné bohatství

Paleta barev Purebeau proto obsahuje mnoho barev, abychom si vždy mohli najít právě tu nejvhodnější pro konkrétního klienta, jeho pokožku, a také pro zvolenou techniku tetování.

61 odstínů barev pro krásný permanentní makeup obočí

  118 odstínů barev pro krásný permanentní makeup rtů

   Purebeau TITANIC

   499 1 500 
   Velmi oblíbená rtová barva na permanentní makeup rtů.

   Purebeau ROXY

   499 1 500 
   Krásná rtová červeň. Nejoblíbenější barva profesionálů i zákaznic na permanentní makeup rtů. Součást profesionálního populárního setu  Rty Top Classic

   Purebeau 71 KISS

   499 1 500 
   Svěží průzračná červená barva na permanentní makeup rtů. Použijte ji kdykoliv potřebujete dosáhnout více červené barevnosti kterékoliv barvy na permanentní makeup rtů. Jednoduše s ní na závěr přetetujte celé rty, pokud jste je tetovali jinou barvou.

   Purebeau MAGMA

   499 1 500 
   Krásná, sytá a opravdová červená barva, stejná jako magma horké lávy. Dokonalá na permanentní makeup rtů. Součást profesionálního populárního setu  Rty Top Classic

   Purebeau CRANBERRY

   499 1 500 
   Světlá, velmi oblíbená růžová barva na permanentní makeup rtů.

   Purebeau LUNA

   499 1 500 
   Krásná červená barva na permanentní makeup rtů. Vhodná i pro chladné typy rtů. Součást profesionálního populárního setu   Rty Top Classic

   21 odstínů barev pro krásný permanentní makeup očních linek

    Purebeau 16 MIDNIGHT BLUE

    499 1 500 
    Exkluzivní, tmavě modrá barva noční oblohy, barva na permanentní makeup očních linek. Součást výhodného profesionálního setu Modré oční linky.

    Purebeau 14 FUGATIVE

    499 1 500 
    Nádherná černozelená barva na permanentní makeup očních linek. Oceňovaná makeup artisty pro její decentní barevnost. Součást výhodného profesionálního setu Zelené oční linky Originální harmonie barev pro ZELENÉ oční linky monochromatické až stínované se zeleným pudrovým efektem motýlích křídel. Doplnění černé linky zeleným stínováním je skvělým tipem našich make-up artistů především pro hnědé oči. Styl motýlích křídel - pudrový efekt očních linek - se tak stává nejoblíbenější technikou pro permanentní make-up očních linek. Set obsahuje: 12 Turboblack 10 ml Imoteph 10 ml 14 Fugative 3 ml Mamba 3 ml Clover 3 ml + DÁREK Purebeau Fixliner Semiline

    Purebeau 13 BLUE VELVET

    499 1 500 
    Sametově modrá a krásná barva na permanentí makeup očních linek. Vhodná pro většinu barev očí (mimo zelené). Podporuje zřetelnost a jas očí.

    Purebeau TRIPPLE BLACK

    499 1 500 
    Dokonalá, silná, "trojitá" černá barva na permanentní makeup očních linek.  

     Purebeau MB BLACK PEARL

     925 1 500 
     Nádherná barva tmavě kávového odstínu hnědé na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.  

     Purebeau MB CE CHIQUE

     925 1 500 
     Decentní karamelová hnědá na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

     Purebeau MB SALT N PEPPER LIGHT

     925 1 500 
     Střední intenzita hnědé barvy na Microblading obočí, s lehkým podílem zeleného pigmentu. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

     Purebeau MB CHINESE EARTH

     925 1 500 
     Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva na Microblading obočí.  Vhodná pro výrazné typy. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

     Purebeau MB CASTANIO

     925 1 500 
     Krásná hnědá barva hořké čokolády, speciálně vyvinutá pro Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

     Purebeau MB MONEGAS

     925 1 500 
     Olivově hnědá barva na Microblading obočí. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

      MHS 5

      1 500 
      Velmi tmavá hnědá barva na tetování vlasů. Výborná do harmonie se světlými teplými odstíny, které se přidají pro její zjemnění. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

      MHS 2

      1 500 
      Hnědá barva na tetování vlasů. Profesionálně sestavený set barev Purebeau v kvalitě MHS (man hair solution) pro tetování vlasů. Set obsahuje tyto barvy ve velikosti 10ml: MHS 102  MHS 4  MHS 2  Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Součást výhodné setu na Tetování vlasů Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

      MHS 1

      1 500 
      Světlá teplá hnědá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

      MHS 101

      1 500 
      Tmavá hnědá barva na tetování vlasů. Součást výhodného setu MHS Vlasy. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

      MHS 3

      1 500 
      Čokoládová hnědá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

      MHS 112

      1 500 
      Černá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

       Purebeau 87 ORANGE

       499 1 430 
       Oranžová barva na permanentní makeup obočí. Výborná na korekci šedého až modrého obočí.  Dlouhodobě ověřená pro spolehlivé opravy. Součást výhodného profesionálního setu Univerzální Set Korekce barev obočí a set Korekce Šedé - Modré obočí    

       Purebeau BASE

       499 1 500 
       Jemná světle pistáciová barva.

       Purebeau SAND

       499 1 500 
       Pokožková barva k překrytí barevných nedokonalostí. Součást profesionálního setu barevných korekcí pokožky. Sleva až 1787 Kč

       Purebeau ACCAPULCO

       499 1 500 
       Pokožková barva k překrytí barevných nedokonalostí.

       Purebeau ALABASTR

       499 1 500 
       Pokožková barva k překrytí barevných nedokonalostí. Součást profesionálního setu barevných korekcí pokožky. Sleva až 1787 Kč    

       Purebeau 49 SKIN TONER

       499 1 500 
       Hnědá barva s vysokým podílem žlutého pigmentu na permanentní makeup obočí. Výborná na korekci nafialovělého obočí.  Dlouhodobě ověřená pro spolehlivé opravy. Součást výhodných profesionálních setů Univerzální Set Korekce barev obočí 

       STROJKY PUREBEAU
       PROfesionální. PRO kvalita. PRO permanentní makeup.

        PORADNA PRO PERMANENTNÍ MAKE UP