[rev_slider alias=“PlasmaCovering“]

efekt blížící se medicínskému ošetření

nové postupy na základě vědeckého výzkumu

pro všechny věkové kategorie

použití bez rizik

Co je technologie Plasma covering?

Plasma covering je neinvazivní alternativa k lékařské plasmaterapii, která se jí pro své nesporné výsledky velmi úspěšně vyrovnává.

Co je podstatou Plasma covering?

Biochemicky se jedná o proteiny a glykoproteiny obsažené v krevních destičkách, které intenzivně podporují hojivé, regenerační a tím i omlazující procesy.

Poprvé v ČR je zde v regenerativním gelu a krému využita účinná látka  Calf blood extract.

Na kmenové buňky působí jako signální molekuly. Přesvědčí vlastní kmenové buňky, aby se vydaly do míst, odkud signál přichází a změnily se na buňky, které je zrovna potřeba. Stejný signál jim také říká, aby obnovily samy sebe.

Jakým způsobem se aplikuje?

Plasma Covering může být rozšířením používané technologie aplikace dermarollerem, galvanickou žehličkou nebo ultrazvukovou špachtlí.
Nejlepších výsledků je dosaženo použitím modulů. Pokud aplikujete permanentní make-up a máte německé zařízení, kontaktujte nás pro zjištění možnosti použití aplikačních modulů plastových nebo jehličkových.


Německá zařízení jsou obvykle multifunkční a je to nejjednodušší cesta k nejlepším výsledkům Plasma Coveringu. Plasma covering je kosmetická neinvazivní metoda omlazení.

Jaký je základní princip aplikace?

Zvýšení intenzity prostupnosti pokožky

Speciální aplikace přípravků s účinnou látkou Calf blood extract

Aplikace přípravku navyšujícího efekt

Systematická domácí péče pro omlazení trvalejšího charakteru

Aplikace na odborném pracovišti je nastartování procesu omlazení, který se dále navyšuje

Proč je Plasma covering tak úspěšný?

Je účinný a bezbolestný.

Vyšle pleti „startovací impuls“ k omládnutí

Během následujících týdnů se pokožka postupně stále vypíná

Její kondice se stále zlepšuje

Pleť se stává jemnější a pružnější

Napomáhá řešit jemné vrásky, ochabnutí pleti, akné, stryje

Je vhodný pro všechny typy pleti.

Nemá žádné riziko

Kurz Plasma Covering

BASIC KURZ PLASMA COVERING

★★★★★

  Pro pokročilé     4 hodiny     Brno   

Plasma Covering je dokonalé rozšíření kosmetické péče o stimulační revitalizaci pokožky. Kurz pro již aktivní profesionály oboru kosmetika nebo permanentní make-up.
Dokonale se naučíte a pochopíte principy kosmetického působení na pokožku s docílením efektu jako při medicínském ošetření.

Co obsahuje VIP balíček?

Bonusy ke kurzu VIP:

  • Balíček produktů (1 ks gel 30 ml, 1 ks krém 30 ml, 1 ks kolagenová maska)
  • Samolepka pro označení salonu jako certifikované pracoviště Plasma covering
  • Zveřejnění salonu na mapě uvedené na stránkách Permanent Institut
  • Každý spolupracující salon bude mít na našich stránkách vytvořenu samostatnou stránku s informacemi o tomto pracovišti včetně fotografií, atd. (bude realizována po zaslání fotografií Vašeho studia a Vaší fotografie)
  • Pro certifikovaný salon bude dávána reklama s dosahem pro jeho region
  • Odborná podpora ve spolupráci s  MUDr. Barborou Kubešovou a PharmDr. Lucií Hlávkovou
  • Přístup do uzavřené skupiny plasma covering na fb
[rev_slider alias=“plasma-covering-balicek“]
Zavřít

PUREBEAU Hydro – Mask

389 
PUREBEAU Hydro-Pad sklidňuje a napomáhá obnově podrážděné pokožky.Komplexní péče o krásu vyžaduje i dokonalou následnou péči. Čistá přirozená hydratace pro perfektní pokožku. Šetřete čas a zvyšte spokojenost svých zákazníků s Purebeau Hydro-Mask a Hydro-Pad.VÝHODY Snížení zarudnutí, napětí a bolesti Udržuje hydrataci a ochlazení až po dobu 4 hodin Výrobky jsou absolutně sterilní: je možné i intraoperační použití Vyrobeno v Německu: extrémě vysoká kvalita Bez konzervantů a nežádoucích přísad - nejsou známy žádné alergické reakce Snadné použití Klienti mohou dříve používat kosmetiku: zvýšení komfortu života Čistě přírodní produkt, 100% vegan Okamžitý efekt Přilne k obličeji - klient se může pohybovat (není nutné, aby ležel)
Vyprodáno
Zavřít

PUREBEAU Hydro – Pad

199 
PUREBEAU Hydro-Pad sklidňuje a napomáhá obnově podrážděné pokožky.Komplexní péče o krásu vyžaduje i dokonalou následnou péči. Čistá přirozená hydratace pro perfektní pokožku. Šetřete čas a zvyšte spokojenost svých zákazníků s Purebeau Hydro-Mask a Hydro-Pad.VÝHODY Snížení zarudnutí, napětí a bolesti Udržuje hydrataci a ochlazení až po dobu 4 hodin Výrobky jsou absolutně sterilní: je možné i intraoperační použití Vyrobeno v Německu: extrémě vysoká kvalita Bez konzervantů a nežádoucích přísad - nejsou známy žádné alergické reakce Snadné použití Klienti mohou dříve používat kosmetiku: zvýšení komfortu života Čistě přírodní produkt, 100% vegan Okamžitý efekt Přilne k obličeji - klient se může pohybovat (není nutné, aby ležel)

PLASMA COVERING CREAM 30 ml

1 450  1 232 
VYNIKAJÍCÍ PRO SILNÉ OMLAZUJÍCÍ ÚČINKYPlasma Covering Cream je polomastný krém, jehož omlazující účinek na pleť je vynikající. Ideální pro zralou a stárnoucí pleť.Výhodou tohoto krému je usnadněný průnik účinných látek do hlubších struktur pleti.Plasma Covering Cream byl vyvinut pro pozitivní stimulaci pokožky cestou buněčných interakcí, díky nimž má výrazný omlazující a regenerační účinek.Vyšší obsah proteinů spolu s unikátní krémovou strukturou pomáhá vyživovat a omlazovat pokožku do hloubky.Omlazující účinky jsou viditelné a dlouhodobé.Plasma Covering Cream je vhodný i pro problematickou pleť s chronickým akné. Doporučujeme kombinovat s aplikací Plasma Covering Gelu. V této kombinaci dochází k srovnání propadlých jizviček a k jejich postupnému mizení. Tento postup je možné použít i na strie a starší jizvičky.Omlazující účinky jsou při používání Plasma Covering Creamu dosahovány jak u žen, tak i u mužů a to skutečně u všech věkových kategorií.Produkty jsou vhodné pro domácí použití i pro profesionály (dermatologická, lázeňská, kosmetická a relaxační zařízení). Rychle se vstřebává a nezanechává na pleti mastný film  Pro správné použití na profesionálním salonu a dosažení požadovaného výsledku doporučujeme účast na kurzu: PLASMA COVERING VIP 

PLASMA COVERING GEL 5 ml

390  350 
VYNIKAJÍCÍ PRO SILNÉ REGENERAČNÍ ÚČINKY Výsledky působení jsou srovnatelné s invazivní plazmaterapií, ale bez odběru vlastní krve.
  • Tato metoda je velmi účinná nejenom pro omlazení, posílení tonusu a jasnosti pokožky, ale i tam, kde potřebujeme vyrovnat jizvičky. Například po akné nebo po menších chirurgických zákrocích nebo strie po těhotenství.
  • Díky svým mimořádným vlastnostem maximálně posiluje regeneraci. Posiluje vlastní schopnost organismu hojit až o 60 %.
  • Podpora hojení a regenerace NA PRINCIPU PŮSOBENÍ KREVNÍCH RŮSTOVÝCH FAKTORŮ.
Produkt je vhodný pro domácí použití i pro profesionály (dermatologická, lázeňská, kosmetická a relaxační zařízení). Tým českých vědců využil nejmodernějších vědeckých poznatků a přinesl nám nové možnosti omlazení.Pro správné použití a dosažení požadovaného výsledku doporučujeme účast na kurzu: PLASMA COVERING VIP. Dozvíte se podmínky použití, které je třeba splnit, aby vše fungoval jak má.

HODNOCENÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNIC

Anna Pomykalová

"Ano, používám a jsem z účinku nadšená."

Jsem kosmetička a vím, že všechny ženy jsou krásné, ale správnou péčí si mohou svoji krásu uchovat. Jsem nadšená stejně jako moje zákaznice z nového krému Plasma Covering. Moje zákaznice jsou zvyklé, že přináším produkty, které potřebují, aby vypadaly krásně. A tak jsem zase úspěšná a zvyšuji si i prestiž svého salonu. Dokonce jsem získala i novou klientelu ze širšího okolí. Mám radost.