Kurz Tetování vlasů

Kurz Tetování vlasů

★★★★★
18 990 ,-

Technika tetování Man Hair Solution
Dokonalé řešení při nedostatku vlasů
Unikátní intenzivní kurz nových technik tetování vlasů

CO SE NAUČÍTE? 

Kurz je určen pro profesionály oboru tetování permanentního makeupu. Naučíte se znalosti nových technik. A pochopíte jak zvládnout moderní techniky tetování.

Tetování vlasů od ultra krátkých až po delší vlásky
Naučíme Vás jak nejlépe postupovat pro spolehlivé dosažení reálného vzhledu vlasů.
• Naučíte se analyzovat vhodnost použití tetování vlasů
• Budete umět vybrat správný korekční postup tetování pro konkrétního klienta
• Pochopíte možnosti a rozdíly v zahušťování vlasů u žen a mužů
• Budete umět předcházet barevným problémům, ale také se naučíte dokonale řešit barevně nevhodný vzhled tetování.
• Naučíte se postup jak tetovat, když se řeší řídnoucí vlasy
• Pochopíte zákonitosti růstu vlasů v oblasti čela
• Pochopíte zákonitosti vzhledu linií růstu vlasů – předkreslení vlasových kontur pro harmonický vzhled obličeje podle zásad poměru Zlatého řezu

• Alopecie androgenetica – kompletní řešení
• Perfektní pochopení tetovacích barev Purebeau MHS (man hair solution)
• Speciální postupy pro přípravu pokožky před tetování
• Ideální příprava tetovací barvy
• Nauka o vlasových folikulách
• Volba správného druhu jehel
• Vliv sklonu tetovacího pera na výsledný vzhled tetovaných vlasů
• Trénink správného předkreslení a použití pomůcek
• Pochopení použití černé barvy v praxi
• Prohloubíte si znalosti o tom, jak se projeví styl aplikace na výsledném vzhledu
• Dozvíte se o tipy a triky pro vhodný design vlasů.
• Naučíte se volit správnou barvu
• Prohloubíte si znalosti jak správně pečovat o čerstvé tetování a budete umět doporučit domácí péči.
• Prozradíme Vám tipy a triky profesionálů.

Kurz tetování vlasů od Permanent Institut

CO JE TETOVÁNÍ VLASŮ

Tetování vlasů je moderní tetovací metoda, která umí vyřešit estetické nedostatky při ztrátě vlasů. Technologie tetování Man Hair Solution byla vyvinuta v Německu speciálně pro vyřešení vzhledu od prořídlých vlasů až po problém úplné ztráty vlasů.

Je vhodná pro ženy i pro muže. Je to dokonalá šetrná metoda, při které se využívají speciální Purebeau MHS barvy a technika tetování založená na precizním tetování bez rozpíjení.
Tetování vlasů je trendem moderní doby přirozeného a trvale mladistvého vzhledu.

  MHS 1

  1 500 
  Světlá teplá hnědá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

  MHS 2

  1 500 
  Hnědá barva na tetování vlasů. Profesionálně sestavený set barev Purebeau v kvalitě MHS (man hair solution) pro tetování vlasů. Set obsahuje tyto barvy ve velikosti 10ml: MHS 102  MHS 4  MHS 2  Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Součást výhodné setu na Tetování vlasů Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

  MHS 3

  1 500 
  Čokoládová hnědá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

  MHS 4

  1 500 
  Střední intenzita olivově hnědé barvy na tetování vlasů. Profesionálně sestavený set barev Purebeau v kvalitě MHS (man hair solution) pro tetování vlasů. Set obsahuje tyto barvy ve velikosti 10ml: MHS 102  MHS 4  MHS 2  Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Součást výhodného setu Tetování vlasů.

  MHS 101

  1 500 
  Tmavá hnědá barva na tetování vlasů. Součást výhodného setu MHS Vlasy. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

  MHS 10

  1 500 
  Velmi tmavá hnědá až černá barva na tetování vlasů. Barvy jsou designovány pro pokožku hlavy v oblasti růstu vlasů a splňují nejnáročnější požadavky pro spolehlivou aplikaci a dlouhodobý přirozený vzhled. Německá kvalita produktů na vlasy udává světové trendy pro krásný vzhled.

  ONLINE KURZY jsou budoucnost

  Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

  Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

  Online kurzy jsou budoucnost!

  KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

  REPORTÁŽE Z KURZŮ

  „Čím méně vlasů, tím lépe by měly vypadat.“ MHS Purebeau Hair Tattoo

  Pro termín individuálního kurzu

  PRODUKTY PRO PUDROVÉ OBOČÍ