Kurz Pigmentologie barev na permanentní makeup

★★★★★
8 990 ,-

Nauka o barvách

CO SE NAUČÍTE? 

Chtělo by se říci všechno o barvách a také svých schopnostech barvy vidět.
Kompletní vzdělání o barvách, jak docílit požadovaných výsledků permanentního makeupu obočí, očních linek a rtů.
Vliv ingrediencí na výslednou barevnost permanentu.
Jak zachovat a podpořit kvalitu barev.
Nauka o barevnosti micropigmentů a vnímání jejich barevnosti.
Barevná typologie nutná pro správnou volbu aplikované barvy.
Základní rozdělení barev a zákonitosti použití.
Kvalita barev Extra Fine, LF a HiCon a jejich vliv na výsledek.
Řešení a předcházení nežádoucího odstínů pomocí technologie míchání barev přímo v pokožce. Příčina vzniku nežádoucích odstínů.

• Provedeme Vás tajemstvím barev pro rty. Znáte tónovací barvy?
• Jednofázové a dvoufázové tetování pro dokonalý vzhled.
• Použití barev na obočí – kolekce stálých barev, barevně se „neohýbající“.
• Volný výběr barev – kombinace se stabilizátory.
• Lineární posloupnost barev na obočí – spolehlivé Solid barvy.
• Použití několika tónů barev pro posílení přirozeného vzhledu.
• Jednoduše půjdeme od obecných znalostí až na podstatu konkrétní volby barvy pro rty, obočí, oční linky, ….
• Naučíme Vás jak poznat barevný podtón pokožky
• Kurz, který Vám jednoznačně otevře oči a Vaše vnímání.

CO JE PIGMENTOLOGIE

Pigmentologie je „matka“ permanentního makeupu. Její nedílnou částí je COLORISTIKA. Poznání obecných vlastností barev a také vlastní schopnosti barvy vidět. Tyto znalosti barev přenesené do permanentního makeupu jsou pigmentologie.
PIGMENTOLOGIE je dokonalá znalost vlivů na barevnost tetování permanentního makeupu – od složení barev, vlivu použité techniky, hloubky vpichu přes barevnou typologii lidské kůže až po jednotlivé konkrétní typy blond, hnědovlásky, zrzky, černovlásky v závislosti na intenzitě a podtónu kůže.
Pigmentologie je základ krásy permanentního makeupu.

ONLINE KURZY jsou budoucnost

Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

Online kurzy jsou budoucnost! 

KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

REPORTÁŽE Z KURZŮ

„Nejlepší barva na světě je ta, která vám jde nejlépe k pleti.

Pro termín individuálního kurzu

PRODUKTY PRO PUDROVÉ OBOČÍ

  Purebeau TURBATOR

  890 
  Fixátor barvy na permanentní makeup. Speciální roztok, který napomáhá usazování barev v pokožce. Znatelný rozdíl ve schopnosti pokožky přijmout a udržet tetovaný pigment. Nová generace produktů pro usazování barev Sterilní balení 10 ml

  Purebeau 01 DARKBROWN

  499 1 500 
  Velmi tmavá hnědočerná s moka podtónem, dlouhodobě barevně stálá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

  Purebeau 03 EBENHOLZ

  499 1 500 
  Tmavá krásná velmi tmavě teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

  Purebeau 04 SCHLAMM

  499 1 500 
  Olivově hnědá barva s magickými vlastnostmi.  Úžasná pro permanentní makeup nového obočí. Dokonalá pro řešení staršího permanentního makeupu pokud jde do načervenalého obočí.  Spolehlivá hnědá barva, bez které to prostě nejde.  Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást profesionálních setů: Střední Intenzita Obočí Set Obočí MINI Korekce Červeného Obočí Univerzální Korekce Obočí

  Purebeau 07 SCHOKO

  499 1 500 
  Decentní hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky tetování. Výborná pro zjemnění barev na obočí.    

  Purebeau Ramazotti

  499 1 500 
  Tmavě hnědá barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě žádaná. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí