kurz odstranění permanentního makeup od permanent institut s přípravky Purebeau remover
Online kurz: Odstranění PMU
Začátek:
14.07.21
11:00
Konec:
14.07.21
14:00
Proběhl
Informace
? Skripta: Součástí kurzu jsou skripta, která vám přijdou poštou
? Certifikát: Obdržíte originální německý certifikát
?Jak: Zdarma si stáhněte aplikaci Zoom
?‍✈️ Lektor: Alena Paluříková, CEO of Permanent Institut
 

Více inormací

ONLINE kurz Odstranění
permanentního make upu

★★★★★
8 990 ,-  6 180,-

Certifikovaný kurz, který vás spolehlivě naučí odstranit permanentní makeup dlouhodobě odzkoušenou metodou.
Pomocí unikátního produktu se speciálním složením Purebeau REMOVER.
Pouze salony, které projdou intenzivním kurzem a získají originální německý certifikát, mohou Remover začít používat.

Vstupní podmínky kurzu:
Absolvent akreditovaného kurzu aplikace permanentního make-upu

CO SE NAUČÍTE? 

Naučíte se jak správně vyhodnotit vzhled permanentního make-upu, odhalit jeho problémy a navrhnout řešení. Pokud bude potřeba odstranění permanentního make-upu, budete tuto metodu umět spolehlivě použít. Aktuálně nejžádanější kurz.

Purebeau Original Tattoo Remover přináší novou unikátní metodu v odstraňování pigmentů. Je účinný na všechny druhy barev a dokonce některé červené, na které nestačil laser.

Vždy budete umět přesně dodržovat správný postup aplikace.
Závěrečný test prověří Vaše znalosti. Na závěr obdržíte Cerifikát Purebeau Tattoo Remover a budete uveřejněni v Salonech Permanent Institut.
…to, a ještě mnohem víc se dozvíte na intenzivním online kurzu. V každý moment se můžete ptát a stát se aktivním účastníkem, na všechno co vás zajímá se dozvíte odpověď.

1. Krok za krokem jak REMOVER používat
2. Jaké jehly používat
3. Jaký nastavit výkon strojku
4. Jaké správné ošetření před a po používat
5. Jak nastavit ceny za odstranění
6. Jaké zkušenosti mají jiné Salony v ČR i ve světě
7. Jak přemýšlet nad samotným odstraňováním
8. Kdy není odstranění potřeba, ale je možné permanent korigovat správnou korekční barvou
9. Poštou vám přijdou Remover skripta, takže celý kurz budete mít i pracovní materiály
10. Detailně uvidíte, jak odstraňování probíhá

Test odstraňovačů permanentního makeupu

Který je za nás ten nejlepší a který raději nepoužívat.

Tento odstraňovač dokonce umí odstranit i pigment, na který nestačil ani laser. Regenerace je rychlá a efekt je vidět brzy.
Komplexní znalost správného postupu použití zaručí absolvování online kurzu Odstranění permanentního makeupu.

Během online kurzu je celý postup vidět ještě do většího detailu než na presenčním kurzu. Ušetřený čas cestováním je bonus navíc. Je to čas, který můžeme raději věnovat získání nových dovedností a znalostí. Výborně udělaný online kurz je nejlepší způsob jak si rozšířit znalosti z permanentního make-upu.

Poradna Test odstraňovačů permanentního makeupu. 8 bodů, které na které se zaměřit.

PRODUKTY PRO ODSTRAŇOVÁNÍ PMU

  Purebeau ORIGINAL TATTOO REMOVER 10 ml

  2 790 
  Speciální roztok pro odstranění permanentního makeupu. 10 ml   Nákup pouze pro absolventy certifikovaného kurzu Purebeau Original Tattoo Remover. Chtěli byste umět odstraňovat permanentní makeup? Přihlaste se  Registrace na kurz  

  Set Purebeau Aftercare 4+1

  1 472 
  Set speciálních gelů domácí péče po odstranění permanentního makeupu. Používá se po profesionálním odstranění permanentního makeupu roztokem Purebeau Remover. Balení: 4x 10 ml + zdarma 1x 10 ml

  Set Purebeau Remover a Aftercare 1+2

  3 526 
  Výhodný set. 1x speciální roztok Purebeau Remover pro odstranění permanentního makeupu + 2x Purebeau Aftercare  pro domácí péči. Nákup pouze pro absolventy kurzu odstranění permanentního makeupu Purebeau remover. Balení: 1x 10 ml + 2x 10 ml   Limitovaná nabídka pouze s jednorázovým kódem obdrženým na kurzu Purebeau Original Remover. Chtěli byste umět odstraňovat permanentní makeup? Přihlaste se  Registrace na kurz

  Purebeau AFTERCARE TATTOO REMOVER 10 ml

  368 
  Speciální gel domácí péče po odstranění permanentního makeupu. Používá se po profesionálním odstranění permanentního makeupu roztokem Purebeau Remover. Balení: 10 ml

  HIGIMASK

  499 
  Potřebujete higi mask více kusů?  10 ks 10% sleva. Při objednání zadejte kód: higi10 Opakované použití! Doba použitelnosti více jak 3 měsíce se zachováním všech vlastností ANTI FOG ochrana proti rosení masky Antibakteriální efekt Omyvatelná Maska je přátelská k vaší pokožce na obličeji Zvyšuje Vaši profesionalitu Vyrobena z chirurgického plastu, žádná alergie pro Váši pokožku Ergonomický tvar a opracování laserem - komfort a bezpečnost   Přátelská komunikace. Žádná překrytá tvář, ale viditelný obličej. Splňuje normu ISO9001 a všechny bezpečnostní testy Vyrobeno v Jižní Koreji ORIGINÁL JE JENOM JEDEN. KVALITA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Stačí opláchnout vodou, osušit a přetřít přiloženou čistící utěrkou. V horkých letních měsících se bez ní nelze obejít. Je lehounká, vzdušná a neodírá pokožku.
  kurz odstranění permanentního makeup od permanent institut s přípravky Purebeau remover

  CO JE ODSTRANĚNÍ PMU

  Permanentní make-up je tvůrčí tetování. Pokud je potřeba jeho odstranění, je to možné.
  Je to korekční úprava tetování bez jeho překrytí jiným pigmentem. Při odstranění tetování se jedná o postupné uvolnění existujícího zatetovaného pigmentu ať již permanentního make-upu nebo klasického tetování.

  Výhodou je to, že regenerace je rychlá a efekt je vidět brzy. Postup je možné v případě potřeby i opakovat.
  Kosmetický přípravek postupně pigment uvolňuje a umožňuje mu „vypadnut“ a tím vrátit pokožku do dřívějšího stavu bez zatetovaného pigmentu.

  ONLINE KURZY jsou budoucnost

  Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

  Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

  Online kurzy jsou budoucnost! 

  KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

  REPORTÁŽE Z KURZŮ