kurz odstranění permanentního makeup od permanent institut s přípravky Purebeau remover

Kurz Odstranění
permanentního make upu

★★★★★
8 990 ,-

Pracujete již v oboru tetování a máte problém jak vyřešit nevhodný permanentní makeup nebo tattoo, které nejde překrýt? Pak je tento kurz právě pro Vás.
Kurz, který Vás spolehlivě naučí odstranit permanentní make up a tattoo.

Pro profesionály Purebeau Original Remover Kosmetický přípravek

Vstupní podmínky:
absolvent akreditovaného kurzu aplikace permanentního make-upu

CO SE NAUČÍTE? 

Naučíte se jak správně vyhodnotit vzhled permanentního make-upu, odhalit jeho problémy a navrhnout řešení. Pokud bude potřeba odstranění permanentního make-upu, budete tuto metodu umět spolehlivě použít. Aktuálně nejžádanější kurz.

Purebeau Original Tattoo Remover přináší novou unikátní metodu v odstraňování pigmentů. Je účinný na všechny druhy barev a dokonce některé červené, na které nestačil laser.

Vždy budete umět přesně dodržovat správný postup aplikace.
Závěrečný test prověří Vaše znalosti. Na závěr obdržíte Cerifikát Purebeau Tattoo Remover a budete uveřejněni v Salonech Permanent Institut

• Naučíte se přesná pravidla použití
• Budete umět odstraňovat liniová i plošná tetování
• Pochopíte jaká doporučená dát pro domácí péči
• Odstraňuje všechny druhy pigmentů (syntetické pigmenty, oxidy železa a inkousty)
• Výsledek je rychle viditelný
• Neobsahuje žádné karcinogenní látky
• Žádné riziko hyper nebo hypopigmentace
• Bez ztráty schopnosti opalování
• Vyrobeno v Německu
• Vhodné na odstranění jakkoliv starého tetování
• Bez destrukce vlasových kořínků
• Bez zánětu
• Kosmetický produkt pro profesionální použití

kurz odstranění permanentního makeup od permanent institut s přípravky Purebeau remover

CO JE ODSTRANĚNÍ PMU

Permanentní make-up je tvůrčí tetování. Pokud je potřeba jeho odstranění, je to možné.
Je to korekční úprava tetování bez jeho překrytí jiným pigmentem. Při odstranění tetování se jedná o postupné uvolnění existujícího zatetovaného pigmentu ať již permanentního make-upu nebo klasického tetování.

Výhodou je to, že regenerace je rychlá a efekt je vidět brzy. Postup je možné v případě potřeby i opakovat.
Kosmetický přípravek postupně pigment uvolňuje a umožňuje mu „vypadnut“ a tím vrátit pokožku do dřívějšího stavu bez zatetovaného pigmentu.

ONLINE KURZY jsou budoucnost

Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

Online kurzy jsou budoucnost! 

KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

REPORTÁŽE Z KURZŮ

Moudrý člověk opravuje podle cizích chyb své vlastní.

Absolvováním jakéhokoliv kurz Permanent Institut se stanete se součástí většího celku, díky kterému již na to nebudete muset být nikdy sami.

Pro termín individuálního kurzu

PRODUKTY PRO PUDROVÉ OBOČÍ

  Purebeau TURBATOR

  890 
  Nová generace produktů pro usazování barev  - Fixátor barvy. Speciální roztok, který napomáhá usazování barev v pokožce. Znatelný rozdíl ve schopnosti pokožky přijmout a udržet aplikovaný pigment. Sterilní balení 10 ml

  Purebeau 01 DUNKELBRAUN

  499 1 500 
  Barevně stálá výrazná velmi tmavá hnědá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Krásný tmavý moka podtón. Součást výhodného profesionálního setu  SET TMAVÉ OBOČÍ Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

  Purebeau 03 EBENHOLZ

  499 1 500 
  Tmavá krásná hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

  Purebeau 04 SCHLAMM

  499 1 500 
  Spolehlivá olivově hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě vysoce oblíbená . Součást profesionálních setů set Střední intenzita obočí  a Set Obočí MINI a Univerzální Set Korekce barev obočí  a Set Korekce Červeného obočí Dokonalý pigment pro samostatné použití a také pro korekci nechtěné červené nebo nafialovělé barvy obočí.    

   

  Purebeau 07 SCHOKO

  499 1 500 
  Decentní hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky tetování. Výborná pro zjemnění barev na obočí.    

  Purebeau Ramazotti

  499 1 500 
  Tmavě hnědá koňaková barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě žádaná. Součást výhodného profesionálního setu Set Tmavé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.