Kurz Microblading

★★★★★
8 990 ,-

Permanentní makeup obočí – microblading
Naučíte se fantastické obočí s přirozenými vlásky
Kombinovaná technika tetování – ruční a přístrojová

Dokonalá barevnost  Přesný vlásek Tipy profesionálů

CO SE NAUČÍTE? 

Kurz je určen pro profesionály oboru tetování permanentního makeupu. Naučíte se znalosti nových technik jak ručního tak i přístrojového tetování. Pochopíte silné stránky obou technik a také vhodnost jejich použití.

V tomto kurzu se naučíte design jednotlivých vlásků obočí od rovných až po jemně prohnuté s dovedností tetování jejich prohnutí jak na levou tak i na pravou stranu.  Spolehlivě budete umět udělat vlásek přesně v požadované délce, prohnutí i umístění na požadované místo v obočí.

Budete umět tetovat vlásky obočí ve všech směrech jejich přirozeného růstu a zároveň se naučíte vytvořit obočí i tam, kde úplně chybí.

• Architektura obočí je základ každé techniky tetování obočí
• Originálně sestavený trénink krok za krokem kresby vlásku
• Jedinečný koncept od kresby jednoho vlásku až po jejich seskupení
• Dokonale Vám vysvětlíme vliv sklonu tetovacího pera a čepelky na výsledný vzhled
• Zvládnete techniku tetování tenkých vlásků jak přístrojem, tak ruční technikou
• Volba správné hloubky tetování a její vliv na vzhled obočí
• Seznámíme Vás se všemi typy čepelek a jehel vhodných pro tuto techniku tetování
• Budete umět pokožku před tetováním připravit i doporučit jak o ni pečovat po tetování
• Naučíte se tetovat krásné obočí
• Prozradíme Vám tipy a triky profesionálů

CO JE MICROBLADING

Microblading je metoda tetování permanentního make-upu obočí. Je známá také pod názvem vláskování.  Obočí  je vykreslováno tetováním a to postupem vlásek po vlásku.

Buď se jedná o metodu permanentního makeupu s použitím ručního pera, do kterého se vkládají mikro čepelky nebo se jedná o tetování nejmodernějšími tetovacími strojky, které umožňují tetování speciálními jehlami 1nano.

Pro přirozený vzhled obočí je nutné dokonale umět jak techniku tetování tak i umět design jednotlivých vlásků obočí. Spojení kvality barev Purebeau a výkonného strojku nebo mikročepelek umožňuje vytetovat dlouhodobě krásné  obočí.

PRODUKTY PRO MICROBLADING

Purebeau TRS 250 TURBO

95 850 

Nejlepší strojek na permanentní makeup, pro nejlepší salony.

Tetovací strojek Purebeau TRS 250 na permanentní makeup je technologická špička inspirována nejvyššími znalostmi technologie i materiálu. Německá dokonalost zabalená v perfektním hliníkovém designu!

  Purebeau TURBATOR

  890 
  Fixátor barvy na permanentní makeup. Speciální roztok, který napomáhá usazování barev v pokožce. Znatelný rozdíl ve schopnosti pokožky přijmout a udržet tetovaný pigment. Nová generace produktů pro usazování barev Sterilní balení 10 ml

  Purebeau 01 DARKBROWN

  499 1 500 
  Velmi tmavá hnědočerná s moka podtónem, dlouhodobě barevně stálá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

  Purebeau 03 EBENHOLZ

  499 1 500 
  Tmavá krásná velmi tmavě teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

  Purebeau 04 SCHLAMM

  499 1 500 
  Olivově hnědá barva s magickými vlastnostmi.  Úžasná pro permanentní makeup nového obočí. Dokonalá pro řešení staršího permanentního makeupu pokud jde do načervenalého obočí.  Spolehlivá hnědá barva, bez které to prostě nejde.  Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást profesionálních setů: Střední Intenzita Obočí Set Obočí MINI Korekce Červeného Obočí Univerzální Korekce Obočí

  Purebeau 07 SCHOKO

  499 1 500 
  Decentní hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky tetování. Výborná pro zjemnění barev na obočí.    

  Purebeau Ramazotti

  499 1 500 
  Tmavě hnědá barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě žádaná. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí

  ONLINE KURZY jsou budoucnost

  Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

  Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

  Online kurzy jsou budoucnost!

  KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

  REPORTÁŽE Z KURZŮ

  Říká se, že oči jsou oknem do duše. A my dodáváme: Obočí je rámem tohoto okna.

  Pro termín individuálního kurzu