STROJKY

PRO PERMANENTNÍ MAKE UP

Různé typy strojků, pro různé potřeby. Recept na úspěch je kvalitní zařízení, které umožňuje dosáhnout špičkové kvality výsledku. Ten pak pomáhá budovat prestiž a úspěšnost celého vašeho salonu. Máme pro vás řešení jak pro začátek činnosti, tak i pro ty nejvíce náročné požadavky nejlepších salonů v oboru permanentní make up.

TRS 250

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Filtry a kategorie
Ukázat 48
Lady Liner Purebeau
Zavřít

LADY LINER

75 600 

PUREBEAU strojek pro PERMANENTNÍ MAKE UP. Elegantní design a jednoduchost v tetování.

Dokonalá souhra technického vybavení s intuitivní obsluhou. Ideální pro všechny techniky na permanentní make-up obočí, rtů, očních linek, ... Německá preciznost.

V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  
Akce
Zavřít

MAGIC LINER

75 600  72 250 

VOLBA ČÍSLO JEDNA PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PRACOVAT BEZ KOMPROMISŮ

Klasický a přesto nový design s ergonomickým řešením pro snadnou obsluhu. Ideální pro potřeby jednotlivých druhů aplikace.  Německá dokonalost představuje jednoznačnou kvalitu. Je to kombinace technologie, řemeslné zručnosti a designu, která převede práci v radost.  V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  

Zavřít

REVOLUTION XR9

81 600 
NEOMEZENÁ VOLNOST Vyzkoušejte novou svobodu při práci - BEZ KABELU. Od teď můžete být plně mobilní a flexibilní s novým bezkabelovým zařízením REVOLUTION XR9. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,10 Kč.  
Zavřít

VIRGIN

43 700 
CHYTRÁ A ELEGANTNÍ APLIKACE PERMANENTNÍHO MAKE-UPU Purebeau Virgin je kombinace kvality a cenové dostupnosti ve velikosti chytrého telefonu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,66 Kč.