STROJKY

PRO PERMANENTNÍ MAKE UP

Různé typy strojků, pro různé potřeby. Recept na úspěch je kvalitní zařízení, které umožňuje dosáhnout špičkové kvality výsledku. Ten pak pomáhá budovat prestiž a úspěšnost celého vašeho salonu. Máme pro vás řešení jak pro začátek činnosti, tak i pro ty nejvíce náročné požadavky nejlepších salonů v oboru permanentní make up.

TRS 250

Zobrazuji všech 11 výsledků

Purebeau ColdBlast

28 375 
Profesionální zařízení výrazně napomáhající regeneraci. REGENERACE - OMLAZENÍ - ČIŠTĚNÍ Vysoce komplexní proces přeměňuje molekulární kyslík na atomový  tzv. studenou plazmu. Její působení významně napomáhá výsledkům: DOKONALÝ permanentní make-up, fibroblast (meso-plasmo) a microneedling (kosmetická mezoterapie) Zvedání ochablých kontur obličeje Vyhlazení povrchu pokožky Omlazení struktury pokožky Zlepšení barvy pleti NOVINKA v ČR a SK V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,33 Kč.  

CIRCLE PRO III

94 300 

FUNKČNOST A ERGONOMIE NEJVYŠŠÍ KVALITY

Nejnovější Purebeau HiTech-Generace.

Moderní celo hliníkové zařízení s kruhovým designem, zaujme svým elegantním designem a rafinovaným vyklápěním ovládacího panelu. Zařízení je určeno pro precizní profesionály aplikace permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 2,85 Kč.  

Purebeau TRS Fibroblast Pero

87 900 
Speciální pero pro aplikaci Fibroblast neinvazivního liftingu. Aplikační pero lze připojit k technologické řadě TRS Purebeau zařízení pro aplikaci permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,17 Kč.  

LADY LINER

75 600 

PUREBEAU strojek pro PERMANENTNÍ MAKE UP. Elegantní design a jednoduchost v tetování.

Dokonalá souhra technického vybavení s intuitivní obsluhou. Ideální pro všechny techniky na permanentní make-up obočí, rtů, očních linek, ... Německá preciznost.

V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  

MAGIC LINER

72 250 

VOLBA ČÍSLO JEDNA PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PRACOVAT BEZ KOMPROMISŮ

Klasický a přesto nový design s ergonomickým řešením pro snadnou obsluhu. Ideální pro potřeby jednotlivých druhů aplikace.  Německá dokonalost představuje jednoznačnou kvalitu. Je to kombinace technologie, řemeslné zručnosti a designu, která převede práci v radost.  V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  

MOBILE 01

124 650 

MICROPIGMENTACE BEZ OMEZENÍ

PUREBEAU opět nastavuje nová standardy v rámci technologie aplikace pigmentů.

Přesně podle našich představ, přesně podle potřeb dokonalé aplikace.

Předprogramovaná nastavení pro jednotlivé oblasti aplikace permanentního make-upu.

V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 2,90 Kč.  

PUREBEAU MODULOVÉ PERO

36 390 
Purebeau  pero MASTER pro práci s moduly. Pero zároveň umožňuje i práci s jehlami. Zařízení Purebeau umožňují práci jak s jehlovým tak s modulovým perem. Profesionálové volí vybavení oběma pery. Modulové pero je ideální pro tetování vlasů a microneedling - mezoterapii. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,11 Kč.  

Purebeau Elité

93 600 
Purebeau Elité V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,10 Kč.  

Purebeau TRS 250 TURBO

95 850 

Nejlepší zařízení pro nejlepší z oboru. 

Tetovací strojek Purebeau TRS 250 pro permanentní makeup je technologická špička inspirována nejvyššími znalostmi technologie i materiálu. Německá dokonalost zabalená v perfektním hliníkovém designu! AKCE: Barvy Purebeau 10 ml v hodnotě 3 000,- ZDARMA V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 2,64 Kč.     

REVOLUTION XR9

81 600 
NEOMEZENÁ VOLNOST Vyzkoušejte novou svobodu při práci - BEZ KABELU. Od teď můžete být plně mobilní a flexibilní s novým bezkabelovým zařízením REVOLUTION XR9. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,10 Kč.  

VIRGIN

43 700 
CHYTRÁ A ELEGANTNÍ APLIKACE PERMANENTNÍHO MAKE-UPU Purebeau Virgin je kombinace kvality a cenové dostupnosti ve velikosti chytrého telefonu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,66 Kč.