STROJKY

PRO PERMANENTNÍ MAKE UP

Moderní tetovací strojky na permanentní makeup Purebeau. Jehlové a cartridgové, s vysokým výkonem a dokonalou přesností. Umí tetovat nádherné pudrové obočí, perfektní oční linky nebo smyslné rty. Multifunkční strojky umí všechny nejmodernějšího techniky permanentního makeupu. Purebeau strojky jsou volbou čísla všech profesionálních kosmetických salonů.

TRS 250

Zobrazuji všech 11 výsledků

Purebeau ColdBlast

28 375 
Profesionální zařízení výrazně napomáhající regeneraci. REGENERACE - OMLAZENÍ - ČIŠTĚNÍ Vysoce komplexní proces přeměňuje molekulární kyslík na atomový  tzv. studenou plazmu. Její působení významně napomáhá výsledkům: DOKONALÝ permanentní make-up, fibroblast (meso-plasmo) a microneedling (kosmetická mezoterapie) Zvedání ochablých kontur obličeje Vyhlazení povrchu pokožky Omlazení struktury pokožky Zlepšení barvy pleti NOVINKA v ČR a SK V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,33 Kč.  

CIRCLE PRO III

94 300 

FUNKČNOST A ERGONOMIE NEJVYŠŠÍ KVALITY

Nejnovější Purebeau HiTech-Generace.

Moderní celo hliníkové zařízení s kruhovým designem, zaujme svým elegantním designem a rafinovaným vyklápěním ovládacího panelu. Zařízení je určeno pro precizní profesionály aplikace permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 2,85 Kč.  

Purebeau TRS Fibroblast Pero

87 900 
Speciální pero pro aplikaci Fibroblast neinvazivního liftingu. Aplikační pero lze připojit k technologické řadě TRS Purebeau zařízení pro aplikaci permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,17 Kč.  

LADY LINER

75 600 

PUREBEAU strojek pro PERMANENTNÍ MAKE UP. Elegantní design a jednoduchost v tetování.

Dokonalá souhra technického vybavení s intuitivní obsluhou. Ideální pro všechny techniky na permanentní make-up obočí, rtů, očních linek, ... Německá preciznost.

V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  

MAGIC LINER

72 250 

VOLBA ČÍSLO JEDNA PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PRACOVAT BEZ KOMPROMISŮ

Klasický a přesto nový design s ergonomickým řešením pro snadnou obsluhu. Ideální pro potřeby jednotlivých druhů aplikace.  Německá dokonalost představuje jednoznačnou kvalitu. Je to kombinace technologie, řemeslné zručnosti a designu, která převede práci v radost.  V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,60 Kč.  

MOBILE 01

124 650 

MICROPIGMENTACE BEZ OMEZENÍ

PUREBEAU opět nastavuje nová standardy v rámci technologie aplikace pigmentů.

Přesně podle našich představ, přesně podle potřeb dokonalé aplikace.

Předprogramovaná nastavení pro jednotlivé oblasti aplikace permanentního make-upu.

V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 2,90 Kč.  

PUREBEAU MODULOVÉ PERO

36 390 
Purebeau  pero MASTER pro práci s moduly. Pero zároveň umožňuje i práci s jehlami. Zařízení Purebeau umožňují práci jak s jehlovým tak s modulovým perem. Profesionálové volí vybavení oběma pery. Modulové pero je ideální pro tetování vlasů a microneedling - mezoterapii. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,11 Kč.  

Purebeau Elité

93 600 
Purebeau Elité V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,10 Kč.  

Purebeau TRS 250 TURBO

95 850 

Nejlepší strojek na permanentní makeup, pro nejlepší salony.

Tetovací strojek Purebeau TRS 250 na permanentní makeup je technologická špička inspirována nejvyššími znalostmi technologie i materiálu. Německá dokonalost zabalená v perfektním hliníkovém designu!

REVOLUTION XR9

81 600 
NEOMEZENÁ VOLNOST Vyzkoušejte novou svobodu při práci - BEZ KABELU. Od teď můžete být plně mobilní a flexibilní s novým bezkabelovým zařízením REVOLUTION XR9. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,10 Kč.  

VIRGIN

43 700 
CHYTRÁ A ELEGANTNÍ APLIKACE PERMANENTNÍHO MAKE-UPU Purebeau Virgin je kombinace kvality a cenové dostupnosti ve velikosti chytrého telefonu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,66 Kč.