Zobrazuji všech 29 výsledků

Zástěrka Permanent Institut

1 590 
Profesionální zástěrka pro permanentní make-up. Elegantní vzhled. Pohodlná údržba. Černá ART zástěrka ze 100% bavlněné tkaniny. Výšivka loga ve zlaté barvě. NOVINKA v ceně: Pošli SELFIE v zástěrce a dostaň se do aplikace SALONY Velikost: Onesize Délka: 74 cm je vhodná i pro práci v sedě

Purebeau stojánek na kelímky

399 
Sofistikovaný černý stojánek pro 4 kelímky na barvu. V přední části stojánku umístěno logo Purebeau.

Malý kelímek 100ks

119 
Sada 100 ks jednorázových kelímků na barvu. Vhodné pro stojánek Purebeau. Před použitím doporučujeme vložit do roztoku Sekuseptu Forte.

Břit na úpravu obočí

42 
Břit na obočí s jemným ostřím pro odstranění nechtěných chloupků v okolí obočí.    

Purebeau tužka 01 Strawberry

245 
Jahodová červená předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky.   Tón v tónu s oblíbenou tetovací barvou Strawberry. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Purebeau tužka 02 Roxy

245 
Svěží červená předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky.   Tón v tónu s oblíbenou tetovací barvou Roxy. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.    

Purebeau tužka 03 Fuchsia

245 
Fuchsiová předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky.   Tón v tónu s oblíbenou tetovací barvou Fuchsia. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Purebeau tužka černá

245 
Černá předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Purebeau tužka na obočí tmavě hnědá

245 
Purebeau tužka na obočí tmavě hnědá barva pro zvýraznění obočí a dokonalé předkreslení permanentního makeupu. Spolehlivé a snadné celoplošné i obvodové předkreslení permanentního makeupu obočí.      

Purebeau tužka světle hnědá

245 
Světle hnědá předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Purebeau tužka bílá

245 
Bílá předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Set Hair Tattoo – měřidlo hranaté a kulaté

689 
Transparentní pružná měřidla jsou ideální pomůckou pro souměrné předkreslení přirozené linie růstu vlasů.

Purebeau tužka pleťová

245 
Pleťová předkreslovací tužka Purebeau pro ještě přesnější výsledky. Pracujte precizně. Používejte ucelené řady výrobků od jednoho výrobce. Svými účinky se produkty navzájem doplňují a posilují dosažení vynikajících výsledků.  

Tužka na microblading obočí – plochá

199 
Speciální tužka na předkreslování obočí. Plochý tvar tuhy umožňuje snadně vykreslit obvodový tvar obočí, ale i linie pro vlásky obočí. Nikdy nepoužívejte ořezávátko na tužky! Zatáhněte za provázek v blízkosti tuhy a odmotejte část povrchu tužky. Tím jednoduše obnažíte tuhu, kterou oboustranně seřízněte do tenké plochy.  

POSUVNÉ MĚŘIDLO OBOČÍ

79 
Lehké plastové posuvné měřidlo se snadnou manipulací velmi rychle a přesně změří délku obočí, jeho souměrnost i umístění s přesností na milimetry. Nevíte jak správně umístit obočí nebo máte již jedno předkresleno a nedaří se Vám předkreslit druhé? Pak je tato jednoduchá a efektivní pomůcka určena právě pro Vás. Profesionálové vědí jak si kontrolovat svoji práci a nenechávat vše jen na odhadu. Pouhé odhadování souměrnosti často vede k opakovaným chybám. Předejděte nechtěné rozdílnosti v délce obočí a jeho nesouměrnému uložení v nadočnicovém oblouku. Použijte posuvné měřidlo. Neztrácejte čas hledáním souměrností a raději jej věnujte zákaznici. Ocení to.

Pravítko na obočí

365 
Dokonalé pravítko na obočí. Průhledné, ohebné, stupnice po milimetrech. Souměrnost obočí na 100 %. Jednoduché použití. Nejoblíbenější pomůcka pro kreslení obočí.

Mikroštětečky

147 
Štětečky udrží aplikovaný produkt na svém povrchu a neabsorbují jej. Snižují spotřebu produktů! Jejich tvar umožňuje ekonomické, snadnější a pohodlnější nanášení.  Použijte na nanášení znecitlivujícího krému na obočí. Dokonale jej mikroštětečky vetřete mezi jednotlivé vlásky obočí a překryjte fólií. Při stejné dávce krému dojde ke zvýšení účinnosti.  

Ochrana kabelu

Jednorázový rukáv na ochranu kabelu tetovacího pera. Délka cca 80 cm, šířka 5 cm.  Nikdy neomotávejte kabel kolem tetovacího pera. Prodloužíte si tak bezporuchovou životnost kabelu.  

Tréninkové kůže – oči a obočí

395 
Tréninková kůže imitující reliéf lidského obočí a očních víček. Vynikající a nezbytná pomůcka pro trénování tetování. Umožňuje nacvičit pevnou a přesnou ruku při aplikaci.  

Tréninkové kůže – rty

395 
Tréninková kůže imitující reliéf lidských rtů. Vynikající a nezbytná pomůcka pro trénování tetování. Umožňuje nacvičit pevnou a přesnou ruku při aplikaci.    

Šablony na obočí

1 692 
Set obsahuje šablony na obočí. 8 krásných tvarů. Vyberte šablonu pro nejvhodnější tvar obočí, přiložte a pečlivě překreslete. Ušetříte spoustu času a nervozity.  Přesný a souměrný vzhled na první pokus. MASTERBOOKS Architektura obočí je BESTSELLER o obočí. Profesionální MASTERBOOKY #01 a #02 v balíčku za výhodnou cenu pro všechny, kteří chtějí  umět krásný tvar obočí. Doporučováno profesionály. Pro spolehlivé kreslení použijte tužku Purebeau.

Purebeau LED Brýle

1 270 
Brýle-lupa s možností 5 voleb zvětšení a 2 LED světly. Pro vhodné zvětšení je možné volit z 5 různých čoček. Precizní zobrazení tetované oblasti. Čím více vidíte, tím přesněji pracujete. Doporučováno profesionály. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek  0,07 Kč.  

Purebeau Pravítko Areoly

345 
Profesionální pomůcka pro měření a kreslení obvodu prsního dvorce. Omyvatelné flexibilní měřidlo, které se snadně přizpůsobí reliéfu prsou. Snadné a přesné měření. Original By Purebeau

Purebeau profi kufr

6 490 
Precizní originální kufr je vhodný pro uložení všech potřeb pro permanentní make-up a kosmetiku. Je navržen podle doporučení profesionálů oboru! Velmi pevná konstrukce kufru jej předurčuje pro bezpečné přepravování pečlivě uložených potřeb ve třech komfortních zónách. Celkový rozměr 58 x 35 x 28 [cm]  Uzamykatelný kufr pevné konstrukce je neodmyslitelnou součástí vybavení profesionálů, kteří pracují na více salonech. Je to kufr, který budí respekt svým vzhledem a účelností.

Purebeau SEMILINE 24

365 
24 hodinový fix s precizním aplikátorem pro celodenní make-up nebo předkreslení permanentního make-upu. Dokonalé oční linky, obočí, rty. Váš make-up zůstane perfektní po celý den. Vynikající pomůcka pro profesionály aplikace permanentního make-upu pro přesné předkreslování. Pokud pracujete barvami Purebeau, je to dokonalé rozšíření technologie.  

Purebeau SEMILINE CORRECTOR

345 
Nepovedlo se kreslení barevným fixlinerem Purebeau SEMILINE 24 hned na poprvé? Nevadí. Pro precizní a snadné odmazání jednoduše použijte Purebeau Semiline Corrector. Jemný štěteček setře nechtěnou linku během pár tahů. Nepoužívat v okolí očí, pokud se nosí kontaktní čočky.  

HIGIMASK

499 
Potřebujete higi mask více kusů?  10 ks 10% sleva. Při objednání zadejte kód: higi10 Opakované použití! Doba použitelnosti více jak 3 měsíce se zachováním všech vlastností ANTI FOG ochrana proti rosení masky Antibakteriální efekt Omyvatelná Maska je přátelská k vaší pokožce na obličeji Zvyšuje Vaši profesionalitu Vyrobena z chirurgického plastu, žádná alergie pro Váši pokožku Ergonomický tvar a opracování laserem - komfort a bezpečnost   Přátelská komunikace. Žádná překrytá tvář, ale viditelný obličej. Splňuje normu ISO9001 a všechny bezpečnostní testy Vyrobeno v Jižní Koreji ORIGINÁL JE JENOM JEDEN. KVALITA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Stačí opláchnout vodou, osušit a přetřít přiloženou čistící utěrkou. V horkých letních měsících se bez ní nelze obejít. Je lehounká, vzdušná a neodírá pokožku.

Štětec kabuki

275 
Malujte jako ti nejlepší profesionální vizážisté. Luxusní kulatý štětec s kvalitními chloupky, je ideální pro jemné a sjednocující krytí pudrem a také pro konturing tváře i dekoltu. Vhodný i pro alergiky! Elegantní štětec je ze syntetického materiálu s leopardím motivem. Jeho krátká rukojeť je výhodou pro snadné uchopení a umožní dosáhnout profesionální výsledek. Je uložen v malém zapínacím pouzdře.  Ideální výbava do každé kabelky.  Pudr, tvářenku, bronzer, rozjasňovač nanášejte krouživými pohyby, které zaručí bezchybný výsledek sametového vzhledu.  

VELKÝ KELÍMEK 5 ks

50 
Sada širokých jednorázových kelímků na produkty pro techniky, kdy se používají 20 microjehlové moduly. Kelímek se vkládá do speciálního držáku pro modulové pero Purebeau. Před použitím doporučujeme vložit do roztoku Sekuseptu Forte.