Zobrazuji všech 5 výsledků

Set krémů PROTAT

1 020 1 340 
Nejlepší péče a ochrana pokožky s tetováním – napomáhá barevné stabilizaci pigmentu a hydrataci. Výhodný set krémů  Protat Premium After Care. 4+1 ZDARMA. Po dokončení tetování nanášejte pouze velmi malé množství krému. Po 6-8 minutách se vytvoří ochranný film. Pokožka „dýchá“ směrem ven. Není uzavřena, ale je dobře chráněna.  

Purebeau Pureplast BOOSTER 5ml

299 
Přesně na přání klientek. Péče o permanentní make-up ve velikosti "do kabelky". Napomáhá hydrataci + aktivní BOOSTER barvy. 24 hodin po tetování, 2x denně nanášet na permanentní makeup. TIP: Pro krásné rty s výrazným leskem nejen při focení. 5 ml VACUSAFE

PROTAT CREAM 25 g

255 
Nejlepší péče o tetování.  Krém, který napomáhá barevné stabilizaci pigmentu a hydrataci. Používáme po každém permanentním makeupu. Důležitý pro použití na salonu jako péče o čerstvé tetování. Ale také pro použití na doma, aby byla pokožka vláčná a dokonce zvýrazní staré tetování, které vypadá zářivější. Australský krém Protat je založen na účincích přírodních látek.  

PROTAT PREMIUM CREAM 50 g

335 
Nejlepší péče o tetování a permanentní makeup. Krém napomáhá barevné stabilizaci pigmentu a hydrataci. Objevte radost z péče o krásu. Následná domácí péče má výrazný vliv na barevnost a stálost permanentního make-upu a tetování. Díky účinkům Protat se každým dnem pleť blíží dokonale perfektnímu stavu a je zářivá, svěží a krásná se stabilizovaným pigmentem.

InLab Ochranný KRÉM FPS +50

650 
Optimální ochrana před UV / A a UV / B zářením způsobujícím předčasné stárnutí pokožky a výskyt pigmentových skvrn na kůži. Lehká textura. Redukuje stárnutí kůže Napomáhá hydrataci 1x 50 ml