Výhodné sety na permanentní makeup obočí sestavené profesionály.

Zobrazuji všech 17 výsledků

Ukázat 48

Purebeau 01 DUNKELBRAUN

499 1 500 
Barevně stálá výrazná velmi tmavá hnědá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Krásný tmavý moka podtón. Součást výhodného profesionálního setu  SET TMAVÉ OBOČÍ Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

Purebeau 04 SCHLAMM

499 1 500 
Spolehlivá olivově hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě vysoce oblíbená . Součást profesionálních setů set Střední intenzita obočí  a Set Obočí MINI a Univerzální Set Korekce barev obočí  a Set Korekce Červeného obočí Dokonalý pigment pro samostatné použití a také pro korekci nechtěné červené nebo nafialovělé barvy obočí.    

 

Purebeau 05 TAUPE

499 1 500 
Zemitě hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední Intenzita obočí Vhodná pro typy od blond vlasů přes hnědé až po šedivé. Barevně stálá vyvážená barva na obočí.  

Purebeau 53 SALT N PEPPER

499 1 500 
Střední intenzita žádané hnědé barvy na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená, protože sluší mnoha zákaznicím. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.  

Purebeau ANTIQUE

499 1 500 
Čokoládová barva na permanentní makeup obočí. Nová kolekce barev. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu  Střední intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, stínované obočí, vláskování i kombinované techniky tetování.

Purebeau BLACK PEARL

499 1 500 
Hnědá barva odstínu kávových  zrn na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.  

Purebeau HiCon CASTANIO

499 1 500 
Hnědá barva s podtónem hořké čokolády na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední Intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.  

Purebeau PETROL

499 1 500 
Velmi tmavá hnědá barva se zvýšeným podílem zeleného pigmentu na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená, protože umí vyřešit i načervenalé odstíny dřívějšího tetování.    

Purebeau CHINESE EARTH

499 1 500 
Tmavá barva jak černozem. Hnědá na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Pro všechny, kteří touží po tmavé barvě. Součást výhodných profesionálních setů Set Tmavé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau IRISH STEW

499 1 500 
Oblíbená jemná až střední intenzita na permanentní makeup hnědého obočí.  Ideální začátek pro volbu palety barev na obočí. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí,  vláskování a kombinované techniky.    

Purebeau KATHARINA

499 1 500 
Svěží měkká hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená pro potlačení našedlých barev staršího tetování. Součást výhodného profesionálního setu Set Korekce Šedé Modré obočí

Purebeau MUDDY WATERS

499 1 500 
Tmavá barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Je tmavší než oblíbená 04 Schlamm. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.  

Purebeau NATUR BLOND

499 1 500 
Ideální středně hnědá na permanentní makeup obočí.  Ideální začátek pro volbu palety barev na obočí. Střední intenzita. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí,  vláskování a kombinované techniky.      

Purebeau Ramazotti

499 1 500 
Tmavě hnědá koňaková barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě žádaná. Součást výhodného profesionálního setu Set Tmavé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.    

Purebeau SALT N PEPPER LIGHT

499 1 500 
Přirozená střední hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau TAUPE MITTEL

499 1 500 
Velká obliba barev 05 Taupe a 06 Taupe Light vedla ke vzniku barvy Taupe Mittle. Je přirozeným doplněním této Taupe harmonie a velmi rychle si získala pro svoji nádhernou barevnost velkou oblibu. Neutrální až lehce studená barevnost.    

Purebeau TIMBER

499 1 500 
Svěží hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená.