Zobrazuji všech 9 výsledků

Purebeau MB BLACK PEARL

925 1 500 
Nádherná barva tmavě kávového odstínu hnědé na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.  

Purebeau MB CASTANIO

925 1 500 
Krásná hnědá barva hořké čokolády, speciálně vyvinutá pro Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB CE CHIQUE

925 1 500 
Decentní karamelová hnědá na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB CHINESE EARTH

925 1 500 
Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva na Microblading obočí.  Vhodná pro výrazné typy. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB MONEGAS

925 1 500 
Olivově hnědá barva na Microblading obočí. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB QUEENSBROW

925 1 500 
Královská jemně hnědá barva na Microblading obočí. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB SALT N PEPPER LIGHT

925 1 500 
Střední intenzita hnědé barvy na Microblading obočí, s lehkým podílem zeleného pigmentu. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB YELLOW TONER

925 1 500 
Sofistikovaná žlutá barva na Microblading obočí. Řeší nafialovělé odstíny dřívějšího tetování. Používá se buď samostatně nebo jako přídavek k barvě. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB ORANGE

925 1 500 
Sofistikovaná oranžová barva pro Microblading obočí. Umí vyřešit našedlé a namodralé odstíny dřívějšího tetování. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.