Výhodný set 5 barev luxusní konzistence a přirozené barevnosti na microblading obočí. Výhodou je, že barvy jsou vhodné pro ruční i přístrojový permanentní makeup. Rychle se zapracují a perfektně drží tvar přesného vlásku obočí. Nejčastěji používaný set profesionálů. Set varianta 5 ml nebo 10 ml obsahuje: MB Chinese Earth - Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva MB Black Pearl - Nádherná barva kávového odstínu hnědé MB Castanio - Krásná hnědá barvy hořké čokolády MB Ce Chique - Decentní karamelová hnědá MB Queensbrow - Královská jemně hnědá barva

Zobrazuji všech 22 výsledků

KALIGRAFICKÉ PERO

2 392 
Kaligrafické pero Purebeau je vhodné pro dokonalé uchycení všech typů kaligrafických mikročepelek. Křížová upínací hlava pera uchopí kaligrafickou čepelku snadně a důkladně. Váha pera je jen 12 g a dělá z něj opravdové peříčko pro kreslení. Vyrobeno z hliníku.    

Čepelka 7

587 
Speciální Purebeau kaligraf mikročepelky s extra jemnými hroty umožňují jemnými tahy vytvářet přirozené, jemné a zřetelné vlásky obočí. Aplikace barvy jemným tahem, bez zbytečného tlaku. Čistá a přehledná práce. Výrazné snížení bolestivosti. #12 kaligrafická mikročepelka Velmi snadné a pečlivé uchycení čepelek do kaligrafického pera udělá radost každému. Vysoká kvalita provedení i materiálu utváří dokonalý celek.

Purebeau TURBATOR

890 
Fixátor barvy na permanentní makeup. Speciální roztok, který napomáhá usazování barev v pokožce. Znatelný rozdíl ve schopnosti pokožky přijmout a udržet tetovaný pigment. Nová generace produktů pro usazování barev Sterilní balení 10 ml

Purebeau BASIS

399 
Speciální roztok na ředění barev Purebeau, který zachovává jejich jedinečné vlastnosti. Balení 10 ml  

Tužka na microblading obočí – plochá

199 
Speciální tužka na předkreslování obočí. Plochý tvar tuhy umožňuje snadně vykreslit obvodový tvar obočí, ale i linie pro vlásky obočí. Nikdy nepoužívejte ořezávátko na tužky! Zatáhněte za provázek v blízkosti tuhy a odmotejte část povrchu tužky. Tím jednoduše obnažíte tuhu, kterou oboustranně seřízněte do tenké plochy.  

Pravítko na obočí

365 
Dokonalé pravítko na obočí. Průhledné, ohebné, stupnice po milimetrech. Souměrnost obočí na 100 %. Jednoduché použití. Nejoblíbenější pomůcka pro kreslení obočí.

Čepelka 12

745 
Speciální Purebeau kaligraf mikročepelky s extra jemnými hroty umožňují jemnými tahy vytvářet přirozené, jemné a zřetelné vlásky obočí. Aplikace barvy jemným tahem, bez zbytečného tlaku. Čistá a přehledná práce. Výrazné snížení bolestivosti. #12 kaligrafická mikročepelka Velmi snadné a pečlivé uchycení čepelek do kaligrafického pera udělá radost každému. Vysoká kvalita provedení i materiálu utváří dokonalý celek.

Čepelka 15

755 
Speciální Purebeau kaligraf mikročepelky s extra jemnými hroty umožňují jemnými tahy vytvářet přirozené, jemné a zřetelné vlásky obočí. Aplikace barvy jemným tahem, bez zbytečného tlaku. Čistá a přehledná práce. Výrazné snížení bolestivosti. #15 kaligrafická mikročepelka Velmi snadné a pečlivé uchycení čepelek do kaligrafického pera udělá radost každému. Vysoká kvalita provedení i materiálu utváří dokonalý celek.

Čepelka Cat Tongue

765 
Mikročepelka se speciálním broušením.  Aplikace barvy jemným tahem, bez zbytečného tlaku. Dokonale „vkreslí“ jak rovné tak i zaoblené vlásky přesně podle přirozeného růstu obočí. Čistá a přehledná práce. Ukládání barvy přesně kam je potřeba. Výrazné snížení bolestivosti. #cat tongue speciální oblá kaligrafická mikročepelka

PROTAT CREAM 25 g

255 
Nejlepší péče o tetování.  Krém, který napomáhá barevné stabilizaci pigmentu a hydrataci. Používáme po každém permanentním makeupu. Důležitý pro použití na salonu jako péče o čerstvé tetování. Ale také pro použití na doma, aby byla pokožka vláčná a dokonce zvýrazní staré tetování, které vypadá zářivější. Australský krém Protat je založen na účincích přírodních látek.  

PROTAT PREMIUM CREAM 50 g

335 
Nejlepší péče o tetování a permanentní makeup. Krém napomáhá barevné stabilizaci pigmentu a hydrataci. Objevte radost z péče o krásu. Následná domácí péče má výrazný vliv na barevnost a stálost permanentního make-upu a tetování. Díky účinkům Protat se každým dnem pleť blíží dokonale perfektnímu stavu a je zářivá, svěží a krásná se stabilizovaným pigmentem.

Purebeau MB BLACK PEARL

925 1 500 
Nádherná barva tmavě kávového odstínu hnědé na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.  

Purebeau MB CASTANIO

925 1 500 
Krásná hnědá barva hořké čokolády, speciálně vyvinutá pro Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB CE CHIQUE

925 1 500 
Decentní karamelová hnědá na Microblading obočí. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB CHINESE EARTH

925 1 500 
Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva na Microblading obočí.  Vhodná pro výrazné typy. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB MONEGAS

925 1 500 
Olivově hnědá barva na Microblading obočí. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB QUEENSBROW

925 1 500 
Královská jemně hnědá barva na Microblading obočí. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB SALT N PEPPER LIGHT

925 1 500 
Střední intenzita hnědé barvy na Microblading obočí, s lehkým podílem zeleného pigmentu. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Startovací set Microblading

6 900 
Profesionální set 5 barev Purebeau pro Microblading obočí. Set obsahuje všechno co potřebujete: Barva Barva Barva Barva +DÁREK

Set Vláskování – Microblading

3 900 5 900 
Výhodný set 5 barev luxusní konzistence a přirozené barevnosti na microblading obočí. Výhodou je, že barvy jsou vhodné pro ruční i přístrojový permanentní makeup. Rychle se zapracují a perfektně drží tvar přesného vlásku obočí. Nejčastěji používaný set profesionálů. Set varianta 5 ml nebo 10 ml obsahuje: MB Chinese Earth - Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva MB Black Pearl - Nádherná barva kávového odstínu hnědé MB Castanio - Krásná hnědá barvy hořké čokolády MB Ce Chique - Decentní karamelová hnědá MB Monegas - Oblíbená olivově hnědá barva

Purebeau MB YELLOW TONER

925 1 500 
Sofistikovaná žlutá barva na Microblading obočí. Řeší nafialovělé odstíny dřívějšího tetování. Používá se buď samostatně nebo jako přídavek k barvě. Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.

Purebeau MB ORANGE

925 1 500 
Sofistikovaná oranžová barva pro Microblading obočí. Umí vyřešit našedlé a namodralé odstíny dřívějšího tetování. Součást výhodného profesionálního setu Specifická hustota a vysoká koncentrace pigmentu pro nejnáročnější profesionály microbladingu.