Profesionální set 5 nejoblíbenějších barev pro Střední intenzitu obočí. Perfektní pro samostatné použití i libovolné míchání pro dosažení dalších odstínů.  Dlouhodobě odzkoušené. Stabilní a dlouhodobá barevnost obočí. Vhodné na všechny moderní techniky tetování permanentního makeupu. 04 Schlamm   - hnědá barva s magickými vlastnostmi 05 Taupe - zemitě hnědá barva Antique - čokoládová barva Castanio - hnědá barva s podtónem hořké čokolády Natur Blond - ideální středně hnědá set 3 ml pigmentů + SLEVA profesionální krém na permanentní make-up Protat 25 g set 10 ml pigmentů + VÝRAZNÁ SLEVA + DÁREK Purebeau Turbátor pro rychlejší a dlouhodobější usazení barev

Výhodné sety na permanentní makeup obočí sestavené profesionály.

Zobrazen 1. – 36. z 52 výsledků

Purebeau ANTHRAZIT

499 1 500 
Kovově tmavě šedá barva na permanentní makeup obočí. Dokonalý pigment pro "old look" obočí a také pro potlačení příliš teplých barev obočí.

Purebeau LF HELL

499 1 500 
Oříškově hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě velmi oblíbená pro jemný vzhled. Součást výhodného profesionálního setu BROW Bar Collection Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau LF MITTEL

499 1 500 
Nejoblíbenější teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu BROW Bar Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau LF DUNKEL

499 1 500 
Tmavě hnědá elegantní barva s mokka podtónem na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást výhodných profesionálních setů: Tmavé Obočí BROW Bar Collection Set Obočí MINI Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau 01 DUNKELBRAUN

499 1 500 
Velmi tmavá hnědočerná, dlouhodobě barevně stálá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

Purebeau 02 MEDIUM BROWN

499 1 500 
Spolehlivá světle hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Stabilní, se sníženým podílem teplých pigmentů. Součást výhodného profesionálního setu Světlé Obočí  Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování jemného stylu a všechny moderní techniky tetování.    

Purebeau 03 EBENHOLZ

499 1 500 
Tmavá krásná velmi tmavě teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau 04 SCHLAMM

499 1 500 
Olivově hnědá barva s magickými vlastnostmi.  Úžasná pro permanentní makeup nového obočí. Dokonalá pro řešení staršího permanentního makeupu pokud jde do načervenalého obočí.  Spolehlivá hnědá barva, bez které to prostě nejde.  Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást profesionálních setů: Střední Intenzita Obočí Set Obočí MINI Korekce Červeného Obočí Univerzální Korekce Obočí

Purebeau 05 TAUPE

499 1 500 
Zemitě hnědá barva na permanentní makeup obočí. Součást výhodného profesionálního setu Střední Intenzita Obočí  Vhodná pro typy od blond vlasů přes hnědé až po šedivé. Barevně stálá vyvážená barva na obočí.  

Purebeau 06 TAUPE LIGHT

499 1 500 
Barevně stálá zemitě hnědá barva na permanentní makeup obočí.      

Purebeau 07 SCHOKO

499 1 500 
Decentní hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky tetování. Výborná pro zjemnění barev na obočí.    

Purebeau 08 MONROE

499 1 500 
Krásná tlumená jemně teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě oblíbená pro svoji decentní barevnost. Součást výhodného profesionálního setu Světlé Obočí  Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování jemného stylu a všechny moderní techniky tetování.    

Purebeau 09 MOONLIGHT MILE

499 1 500 
Spolehlivá výrazná teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě vysoce oblíbená . Součást profesionálního setu Korekce Šedé - Modré obočí Set 3 barev Purebeau pro jednoduché řešení nechtěných příliš studených odstínů permanentního makeupu obočí. Set obsahuje tyto barvy v 10ml nebo 3ml balení: 87 Orange Katharina 09 Moonlight Mile + DÁREK pečující krém Protat Premium After Care Dokonalý pigment pro samostatné použití na vláskování, pudrové obočí a komibnované techniky tetování. Výborná barva pro korekci nechtěné šedé až namodralé barvy staršího tetování obočí.  

Purebeau 10 OLIVE

499 1 500 
Spolehlivá hnědá barva s vysokým podílem zeleného pigmentu na permanentní makeup obočí. Výborná na korekci načervenalého obočí staršího tetování.  Dlouhodobě ověřená pro spolehlivé opravy. Součást výhodných profesionálních setů Univerzální Set Korekce barev obočí a Set Korekce červeného obočí a Setu Korekce Červeného obočí.

Purebeau 11 HAZELNUT

499 1 500 
Hnědočerná barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená pro výrazné obočí. Při tetování se velmi rychle a krásně  usazuje. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a všechny moderní techniky tetování.    

Purebeau 53 SALT N PEPPER

499 1 500 
Střední intenzita žádané hnědé barvy na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená, protože sluší mnoha zákaznicím. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.  

Purebeau 58 BLOND

499 1 500 
Světlá blond hnědá barva na permanentní makeup obočí. Výborná pro samostatné použití i pro zesvětlení jiných barev na obočí. Součást výhodného profesionálního setu Světlé Obočí  Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování jemného stylu a všechny moderní techniky tetování.

Purebeau 74 HANNA

499 1 500 
Střední intenzita hnědé barvy na permanentní makeup obočí. Vhodná pro jemnou barevnost obočí.

Purebeau ANTIQUE

499 1 500 
Čokoládová barva na permanentní makeup obočí. Nová kolekce barev. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Střední Intenzita Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, stínované obočí, vláskování i kombinované techniky tetování.

Purebeau AVOCADO

499 1 500 
Jemná hnědá. Časté využití zároveň jako pokožková korekční barva.  

Purebeau BASE Eyebrows

499 1 500 

Jemná světle pistáciová barva.  Vhodná pro korekci narůžovělého obočí. Součást výhodného profesionální setu Korekce červeného obočí  Výhodný set 3 barev Purebeau řeší nevhodné načervenalé barvy staršího tetování. Bezpečné, odzkoušené a spolehlivé barvy Purebeau pro permanentní makeup obočí. Barevný problém nelze jenom překrýt, musí se vyřešit. Využijte mnohokrát odzkoušené barvy, které umí korigovat nechtěné odstíny. 04 Schlamm - magická olivově hnědá barva. Krásná pro samostatné použití. Dokonalá pro řešení starších načervenalých a nafialovělých tetování. 10 Olive - hnědá barva na obočí s vysokým podílem zeleného pigmentu Base - jemná pistáciová barva. + DÁREK profesionální pečující krém Protat Premium After Care

Purebeau BLACK PEARL

499 1 500 
Luxusní hnědá barva na permanentní makeup obočí. V odstínu černohnědých perel. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější.
Jedna z nejoblíbenějších barev na PMU obočí, která sluší.
Je to barva přesně pro ten případ, kdy k vám přijde klientka a řekne: "Chci krásně hnědé, výrazné, ale decentní obočí, které mně vydrží. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky permanentního makeupu.
- Také v kvalitě pro Microblading

Purebeau CASTANIO

499 1 500 
Hnědá barva s podtónem hořké čokolády na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Střední Intenzita Obočí  Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování. Využijte pro tetování obočí kvalitu barvy pro microblading - vláskování

Purebeau CE CHIQUE

499 1 500 
Hnědá karamelová barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky. Využijte pro tetování obočí kvalitu barvy pro microblading - vláskování    

Purebeau PETROL

499 1 500 
Velmi tmavá hnědá barva na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená, protože umí vyřešit i načervenalé odstíny dřívějšího tetování.    

Purebeau CHINESE EARTH

499 1 500 
Sytá a opravdová tmavě hnědočerná barva na permaentní makeup obočí.  Vhodná pro výrazné typy. Výhodný set 5 nejlepších a nejoblíbenějších barev pro Tmavé obočí. Profesionály dlouhodobě odzkoušené intenzivní barvy pro dlouhodobou stabilní barevnost obočí. Vhodné na všechny moderní techniky tetování permanentního makeupu.  Vyhoví i nejnáročnějším očekávaní na krásné výrazné obočí. 01 Darkbrown - velmi tmavá hnědá 03 Ebenholz - velmi tmavá teplá hnědá s podtónem čokolády 11 Hazelnut - hnědočerná velmi tmavá LF Dunkel - tmavě hnědá elegantní barva s mokka podtónem Ramazotti - tmavě hnědá koňaková barva set 3 ml pigmentů + SLEVA profesionální krém na permanentní make-up Protat 25 g set 10 ml pigmentů + VÝRAZNÁ SLEVA + DÁREK Purebeau Turbátor pro rychlejší a dlouhodobější usazení barev Součást výhodných profesionálních setů Set Tmavé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau COCONUT

499 1 500 
Výrazná teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí. Výborná pro potlačení studených barevností. Perfektní textura barvy pro všechny moderní techniky tetování. Součást výhodného profesionálního setu Universální Set Korekce barev obočí   

Purebeau FADE TO GREY

499 1 500 
Krásná popelavě hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dokonalý pigment pro kompletní techniky tetování obočí.  

Purebeau GOLDEN ASH

499 1 500 
Popelavě hnědá barva permanentní makeup obočí. Výborná na jemnou stálou barevnost obočí.

Purebeau GRAPHIT

499 1 500 
Tmavě šedá barva na permanentní makeup obočí. Dokonalý pigment pro "old look"    

Purebeau GREY

499 1 500 
Šedá barva na permanentní makeup obočí. Vhodná pro všechny techniky tetování včetně vláskování. Oblíbená pro tzv. "old look". Vhodná pro šedivou barevnost.

Purebeau IMOTEPH

499 1 500 
Teplá černá, velmi oblíbená barva na permanentní makeup obočí. Součást výhodných profesionálních setů Modré Linky a Zelené Linky.

Purebeau IRISH STEW

499 1 500 
Oblíbená jemná až střední intenzita hnědé barvy, která jednoznačně sluší mnoha klientkám.  Barva na permanentní makeup obočí. Součást výhodného profesionálního setu  Světlé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí,  vláskování a kombinované techniky.

Purebeau KATHARINA

499 1 500 
Svěží měkká hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě stálá ve své barevnosti. Oblíbená pro potlačení našedlých barev staršího tetování. Součást výhodného profesionálního setu Korekce šedé a modré obočíSet 3 barev Purebeau pro jednoduché řešení nechtěných příliš studených odstínů permanentního makeupu obočí. Set obsahuje tyto barvy v 10ml nebo 3ml balení: 87 Orange Katharina 09 Moonlight Mile + DÁREK pečující krém Protat Premium After Care

Purebeau MONEGAS

499 1 500 
Olivově hnědá barva na permanentní makeup obočí. Využijte pro tetování obočí kvalitu barvy pro microblading - vláskování  

Purebeau MUDDY WATERS

499 1 500 
Nádherná, decentní tmavě hnědá barva na permanentní makeup obočí, které jde do tmavého olivového odstínu. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.