Výhodné sety na permanentní makeup obočí sestavené profesionály.

Zobrazen 1. – 30. z 59 výsledků

Ukázat 48

Purebeau ANTHRAZIT

499 1 500 
Kovově tmavě šedá barva na permanentní makeup obočí. Dokonalý pigment pro "old look" obočí a také pro potlačení příliš teplých barev obočí.  

Purebeau LF HELL

499 1 500 
Světlá teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě velmi oblíbená pro jemný vzhled. Součást výhodného profesionálních setu Brow Bar Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau LF MITTEL

499 1 500 
Tmavě hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálních setu Brow Bar Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau LF DUNKEL

499 1 500 
Tmavě hnědá barva s mokka podtónem na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodných profesionálních setů Set Tmavé obočí a setu Brow Bar a Set Obočí MINI Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau 01 DUNKELBRAUN

499 1 500 
Barevně stálá výrazná velmi tmavá hnědá. Pro všechny, kteří touží po intenzivně tmavé. Krásný tmavý moka podtón. Součást výhodného profesionálního setu  SET TMAVÉ OBOČÍ Výborná pro všechny moderní techniky tetování obočí.

Purebeau 02 MEDIUM BROWN

499 1 500 
Spolehlivá světle hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Stabilní, se sníženým podílem teplých pigmentů.  

Purebeau 03 EBENHOLZ

499 1 500 
Tmavá krásná hnědá barva na permanentní makeup obočí s podtónem barvy čokolády.  Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Tmavé Obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.

Purebeau 04 SCHLAMM

499 1 500 
Spolehlivá olivově hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě vysoce oblíbená . Součást profesionálních setů set Střední intenzita obočí  a Set Obočí MINI a Univerzální Set Korekce barev obočí  a Set Korekce Červeného obočí Dokonalý pigment pro samostatné použití a také pro korekci nechtěné červené nebo nafialovělé barvy obočí.    

 

Purebeau 05 TAUPE

499 1 500 
Zemitě hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední Intenzita obočí Vhodná pro typy od blond vlasů přes hnědé až po šedivé. Barevně stálá vyvážená barva na obočí.  

Purebeau 06 TAUPE LIGHT

499 1 500 
Barevně stálá zemitě hnědá barva na permanentní makeup obočí.      

Purebeau 07 SCHOKO

499 1 500 
Decentní hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí a kombinované techniky tetování. Výborná pro zjemnění barev na obočí.    

Purebeau 08 MONROE

499 1 500 
Krásná hnědá  barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě oblíbená pro svoji decentní barevnost. Součást výhodného profesionálního setu Set Světlé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí a vláskování jemného stylu.    

Purebeau 09 MOONLIGHT MILE

499 1 500 
Spolehlivá výrazná teplá hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě vysoce oblíbená . Součást profesionálního setu Korekce Šedé - Modré obočí Dokonalý pigment pro samostatné použití na vláskování, pudrové obočí a komibnované techniky tetování. Dokonalá pro korekci nechtěné šedé až namodralé barvy obočí.  

Purebeau 10 OLIVE

499 1 500 
Hnědá barva s vysokým podílem zeleného pigmentu na permanentní makeup obočí. Výborná na korekci červeného obočí.  Dlouhodobě ověřená pro spolehlivé opravy. Součást výhodných profesionálních setů Univerzální Set Korekce barev obočí  a Setu Korekce Červeného obočí.

Purebeau 11 HAZELNUT

499 1 500 
Velmi tmavá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená pro výrazné obočí. Součást výhodného profesionálních setů Set Tmavé obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí a vláskování všechny moderní techniky tetování.    

Purebeau 50 OCREGOLDBROWN

499 1 500 
Tlumená hnědá barva na permanentní makeup obočí s okrovým podtónem. Výborná pro barevně jemné obočí.

Purebeau 53 SALT N PEPPER

499 1 500 
Střední intenzita žádané hnědé barvy na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená, protože sluší mnoha zákaznicím. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.  

Purebeau 58 BLOND

499 1 500 
Světlá blond hnědá barva na permanentní makeup obočí. Výborná pro samostatné použití i pro zesvětlení jiných barev na obočí.

Purebeau 66 KHAKI

499 1 500 
Světlá teplá barva na permanentní makeup obočí. Vhodná pro jemnější vzhled obočí.  

Purebeau 68 WHITE SATIN

499 1 500 
Tlumená hnědá barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set Světlé obočí. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.

Purebeau 74 HANNA

499 1 500 
Střední intenzita hnědé barvy na permanentní makeup obočí. Vhodná pro jemnou barevnost obočí.

Purebeau 78 SAMT

499 1 500 
Světlá jemně teplá barva na permanentní makeup obočí. Výborná pro svou jemnou přirozenou světlou barevnost. Umí potlačit studenou barevnost. Vhodná i pro zesvětlení a zjemnění studených barev.    

Purebeau ANTIQUE

499 1 500 
Čokoládová barva na permanentní makeup obočí. Nová kolekce barev. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu  Střední intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, stínované obočí, vláskování i kombinované techniky tetování.

Purebeau AVOCADO

499 1 500 
Jemná hnědá. Časté využití zároveň jako pokožková korekční barva.  

Purebeau BLACK GOLD

499 1 500 
Tlumená hnědá barva na permanentní makeup obočí.  Dlouhodobě oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set světlé obočí    

Purebeau BLACK PEARL

499 1 500 
Hnědá barva odstínu kávových  zrn na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.  

Purebeau BROWN ZERO

499 1 500 
Neutrální hnědá barva na permanentní makeup obočí. Výborná pro jemnější vzhled obočí se stabilní hnědou barevností.

Purebeau HiCon CASTANIO

499 1 500 
Hnědá barva s podtónem hořké čokolády na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Velmi oblíbená. Součást výhodného profesionálního setu Set Střední Intenzita obočí Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky tetování.  

Purebeau CE CHIQUE

499 1 500 
Teplá karamelová barva na permanentní makeup obočí. Dlouhodobě oblíbená. Dokonalý pigment pro pudrové obočí, vláskování a kombinované techniky.    

Purebeau PETROL

499 1 500 
Velmi tmavá hnědá barva se zvýšeným podílem zeleného pigmentu na permanentní makeup obočí. Po vyhojení zůstává obvykle intenzivnější. Dlouhodobě oblíbená, protože umí vyřešit i načervenalé odstíny dřívějšího tetování.