Kurz Fibroblast

★★★★★

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

CO SE NAUČÍTE? 

Purebeau přichází s revoluční metodou Fibroblast. Purebeau Fibroblast není pouze nový trend! Je to revoluce v metodách pro přirozenou krásu. Neinvazivní lifting.

CO JE FIBROBLAST

PUREBEAU  FIBROBLAST je neinvazivní kosmetická liftingová metoda.

Pracuje na principu smršťování kůže účinkem plasma záblesku, který vzniká mezi hrotem aplikačního pera a kůží.
K tomuto smrštění dochází pouze v bezprostřední blízkosti působení. Požadovaný výsledek vypnutí kůže je závislý na rozmístění bodů působení.

Je to nejoblíbenější metoda neinvazivního liftingu očních víček, vyhlazení vrásek a vypnutí krku a dekoltu.

ONLINE KURZY jsou budoucnost

Je pravdou, že rok 2021 není jen začátkem nového roku, ale začátkem nové doby. Všichni vnímáme, že se něco děje JINAK a proto bychom i my všichni měli začít dělat něco JINAK.

Do nedávné doby jsme pravidelně pořádali mnoho výborně hodnocených kurzů, jak kolektivních, tak individuálních. Dlouhodobá a nepředvídatelná omezení pro permanentní makeup trvají již rok.  Zásadně nás omezila v plánování termínů, které by bylo možné dodržet. Počet účastníků a pravidla pořádání kurzů se stále mění a proto jsme se rozhodli pro úplně nový a modernější koncept kurzů. Jednotlivé MASTERLCASS online kurzy, včetně MASTERBOOKU budeme postupně publikovat.

Online kurzy jsou budoucnost! 

KURZY PERMANENTNÍ MAKEUP A KOSMETIKA

REPORTÁŽE Z KURZŮ

Pro termín individuálního kurzu

PRODUKTY PRO PUDROVÉ OBOČÍ

Purebeau Fibroblast Elité zařízení včetně aplikačního pera

111 500 
Purebeau Elité je multifunkční zařízení pro aplikaci technologie Fibroblast neinvazivního liftingu. Zařízení je včetně aplikačního fibroblast pera. Možnost připojení dalšího pera pro aplikaci permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 1,26 Kč.  

Purebeau Elité Fibroblast Pero

87 900 
Speciální pero pro aplikaci Fibroblast neinvazivního liftingu. Aplikační pero je součástí zařízení Purebeau Elité Fibroblast.  

Purebeau TRS Fibroblast Pero

87 900 
Speciální pero pro aplikaci Fibroblast neinvazivního liftingu. Aplikační pero lze připojit k technologické řadě TRS Purebeau zařízení pro aplikaci permanentního make-upu. V ceně je zahrnut recyklační příspěvek 0,17 Kč.  

Purebeau Fibroblast Špička 10 ks

2 000 
Sofistikované jednorázové špičky pro cílené působení na pokožku při neinvazivním Purebeau fibroblast liftingu.      

PUREBEAU Hydro – Mask

589 
PUREBEAU Hydro-Pad sklidňuje a napomáhá obnově podrážděné pokožky. Komplexní péče o krásu vyžaduje i dokonalou následnou péči. Čistá přirozená hydratace pro perfektní pokožku. Šetřete čas a zvyšte spokojenost svých zákazníků s Purebeau Hydro-Mask a Hydro-Pad. VÝHODY Snížení zarudnutí, napětí a bolesti Udržuje hydrataci a ochlazení až po dobu 4 hodin Výrobky jsou absolutně sterilní: je možné i intraoperační použití Vyrobeno v Německu: extrémě vysoká kvalita Bez konzervantů a nežádoucích přísad - nejsou známy žádné alergické reakce Snadné použití Klienti mohou dříve používat kosmetiku: zvýšení komfortu života Čistě přírodní produkt, 100% vegan Okamžitý efekt Přilne k obličeji - klient se může pohybovat (není nutné, aby ležel)

Fibroblast After Care Balm Light 50 ml

750 
Speciální Purebeau ochranný krém na péči o pokožku po aplikaci Fibroblast liftingu. Barva světlá pokožka. Balení 50 ml

Fibroblast After Care Balm Medium 50 ml

750 
Speciální Purebeau ochranný krém na péči o pokožku po aplikaci Fibroblast liftingu. Střední intenzita barvy pokožky. Balení 50 ml

Fibroblast After Care Balm Dark 50 ml

750 
Speciální Purebeau ochranný krém na péči o pokožku po aplikaci Fibroblast liftingu. Tmavá barva pokožky. Balení 50 ml

Fibroblast After Care Mineral Powder 5 g

950 
Speciální pudr pro následnou péči a pokožku s aplikovaným Fibroblast liftingem. Balení 5 g.