Pleťová séra 100% ověřená

„Vím, co potřebujete. Vybírám pleťová séra pro intenzivní WOW efekt a naučím vás i rituál, jak je správně používat. InLab Medical koupíte pouze u nás.“

S láskou váš Beauty expert.

Rituál k Beauty boxu

Váš nový osobní rituál krásy k Beauty boxu prostě patří! Recept na krásu není totiž jenom seznam ingrediencí, ale také správný postup, jak přesně a kdy pleťová séra používat. Jedině tak  bude mít maximální účinek a splní vaše přání mít krásnou, zářivou a hladkou pleť. Právě jste našla nejlepší pleťová séra a rituál, jak si dopřát bohatství péče jako na salonu

Beauty expert má exkluzivní doporučení, jak ještě více zintenzivnit výsledek. Nechte se vždy vést a buďte sama sobě nejlepším profesionálem v péči o pleť. 

Váš denní rituál pro krásu by měl začít už zítra večer. Protože když začnete hned, už za pár dnů se na vás v zrcadle usměje vaše krásné a spokojené já. 

 

  InLab Medical

  Španělská značka InLab Medical má více jak 20-ti letou zkušenost ve výzkumu a biotechnologii ve vývoji kosmetických produktů a pleťových sér.

  Jejich síla účinku spočívá na ucelených kosmetických řadách, vyvíjených dermatology. Prokazatelně účinný je zkrášlující komplexní rituál péče o pleť.  Tento rituál působí kaskádovým účinkem sér obsažených v Beauty Boxech. Ve třech snadných krocích dosáhneme komplexní péče s okamžitým a intenzivním WOW efektem, který trvá dlouhodobě.

  Luxusní pleťová séra nejvyšší kvality jsou pro profesionální i domácí použití. Tato séra umožňují rychlé a prokazatelné účinky.

  Co je nejdůležitější? Že to pro pleť funguje. Ověřené výsledky studií a náš příběh s InLab Medical čtěte v článku.

  NEJLEPŠÍ SÉRA NA PLEŤ PŘESNĚ PRO VÁS

  InLab Medical

  InLab Sérum REGENERATING Cocktail

  Regenerační sérum
  5.00 out of 5(1)
  1 270