Sety obočí podle typu klientky? 

Jak správně a jednoduše vybrat správné barvy na permanentní makeup.

Speciálně sestavené sety na permanentní makeup, které přesně odpovídají typu zákaznice, které k vám přijdou.

Střední intenzita obočí

S těmito pěti barvami je možné vytetovat krásný permanentní makeup obočí všem klientkách, kterým sluší střední intenzita. Jsou zde podtóny od teplých přes neutrální až po lehce studené. Použití samostatně nebo kombinace. Nebo první fáze zvolenou barvou a při druhé fází buď stejnou barvou zvýšení intenzity barevnosti nebo jinou barvou ze setu doladění zatónovaní.

Castanio – hnědá barva s podtónem hořké čokolády, krásná i pro vláskování. Dlouhodobě oblíbená. 05 Taupe – zemitě hnědá neutrální barva, která sluší mnoha ženám. Její lehce zelený podtón ji dělá velmi příjemnou i do teplého podtónu kůže. Antique – teplejší hnědá barva. Vhodná pro studenější podtóny kůže a pro neutrální podtóny kůže. 04 Schlamm – jednoznačně magická barva. Vhodná pro nové tetování i pro oživení staršího tetování a dokonce i pro korekce nevhodné barevnosti (načervenalé, nafialovělé). Natur Blond – spíše neutrální střední intenzita hnědé barvy. Set pěti barev pro krásné OBOČÍ STŘEDNÍ INTENZITY je dlouhodobě odzkoušen a pro svoji barevnost velmi oblíben.

Tmavá intenzita obočí

Ideální paletou tmavých barev pro intenzivní barvu obočí jsou barvy: Ramazotti – tmavě hnědá barva, tzv. italian fashion style. Krásná kultivovaná hnědá s malým obsahem žlutého pigmentu je vhodná pro studený i neutrální podtón kůže. Je to novinka, která se u zákaznic stala velmi rychle oblíbená. 11 Hazelnut – hnědočerná velmi tmavá barva s tendencí jít až do studené. Vhodná do neutrálního podtónu nebo teplého podtónu kůže. Pokud ji chceme použít do studeného typu kůže je vhodné přidat teplou barvu např. 03 ebenholz. 03 Ebenholz – velmi tmavá teplá hnědá s podtónem čokolády. Oblíbená také na vláskování. Bez podílu žluté. LF Dunkel – tmavě hnědá elegantní barva s mokka podtónem . Dlouhodobě oblíbená základní barva na obočí. Vhodná i pro teplý podtón kůže. 01 Darkbrown – velmi tmavá hnědočerná s moka podtónem, která nikdy nejde do teplého odstínu.
Ideální je vyzkoušet všechny barvy přímo na klientce. Sice je uvidíte na povrchu kůže, ale hned odhadnete, která jí sluší nejvíce. Máte je možnost mezi sebou i kombinovat. Barva jí bude určitě slušet. Pokud bude potřeba doladit odstín, snadno to uděláte během druhé fáze tetování.

Světlá intenzita obočí

Stále větší oblibu si získává světlá intenzita obočí. 68 White Satin – saténová světlá decentní měkká hnědá barva. Velmi světlá. Black Gold – tlumená spíše neutrální barva. Velmi přitažlivá přirozená hnědá barva. 08 Monroe – krásná tlumená jemně teplá hnědá vhodná především do studeného typu kůže. Walnut – oříšková barva, spíše neutrální až lehce teplá. Krásná i ve studeném typu kůže. Irish stew – neutrální spíše střední hnědá. Velmi oblíbená. V setu je nejtmavší barvou a umožňuje krásně dotvořit paletu barev pro světlé typy. Umí je jemně ztmavit.

Jaké obočí sluší zrzkám?

Timber – Svěží hnědá, spíše světlejší, tlumená. Hell – Teple oříškově hnědá. Coconut – výrazně teplá hnědá barva. Antique – teplejší hnědá barva. Vhodná pro studenější podtóny kůže a pro neutrální podtóny kůže. 03 Ebenholz – velmi tmavá teplá hnědá s podtónem čokolády. Oblíbená také na vláskování. Bez podílu žluté.

Back to list