Primer na rty Yellow Mellow, který zabrání tomu, aby vám rty po tetování šly do modra a zůstanou krásně červené.

Primer na permanentní make-up rtů

Staré techniky tetování rtů jsou OUT! PRIMER pro permanentní makeup rtů je IN?

#1 Proč žlutá?

Pro tetování rtů se využívá speciální vysoce pigmentovaný primer Purebeau Yellow Mellow. Tato podkladová báze Purebeau Yellow Mellow spolehlivě odfiltruje studené podtóny rtů a připraví je „jako plátno“ pro následné tetování permanentního makeupu rtů. Je toho dosaženo pigmenty v jemně melounově žluté barvě, které spolehlivě rty připraví. Výsledek bude intenzivnější a konečný výsledek úžasný.

Purebeau

Purebeau Yellow Mellow

499 1 500 

Absolutně nejlepší primer pro tetování rtů. Jemná melounově žlutá podkladová barva na  odfiltrování studeného odstínu rtů. Udělá dokonalý podkladu pro rtovou barvu, která je pak vždy zřetelná a krásná.

Součást populárního profesionálního setu Angelina Lips Ikona Profesionální sestavený set 5 barev Purebeau na permanentní makeup rtů. Těmito barvami docílíte nádherné, plné a smyslné rty jako u Hoolywoodské hvězdy. Set obsahuje tyto barvy v 10ml nebo 3ml balení: Yellow Mellow  Valentino Mystery Bella Rossa Lightrose + DÁREK: profi předkreslovací tužka

#2 Co olivňuje barevnost tetování?

Moderní techniky tetování mění mnohé staré postupy, a ještě více umožňují dosáhnout krásnou barevnost. Namodralým a studeným rtům je jednou pro vždy konec. Pokud máte kvalitní výkonný tetovací strojek a perfektně broušené jehly, doporučujeme tetovací strojek Purebeau TRS250 a jehly 1T s přesnou vodící násadkou 1, která přesně definuje místo kam se barva zatetuje. Tetování tímto strojkem a jehlami je rychlé, čisté, přehledné a se sníženou bolestivostí.

#3 Dokonalý podklad pro barvu

Zároveň s minimální traumatizací kůže, což znamená zkrácenou dobu hojení a spolehlivé a rychlé usazení barvy. Tento speciální primer Yellow Mellow zatetujeme lehkým skluzným pohybem tetovacího pera pod úhlem 90°C . Barva se jemně roztečkuje „rozpráší“ do rtů a vytvoří dokonalý podklad pro finální barvu, která bude zřetelnější a živější. Rty se nikdy nestanou příliš studenými, ale dlouhodobě velmi krásnými.

#4 Zatetujte jednu vrstvu

Primer se zatetuje pouze v jedné vrstvě. Nenechává se vyhojit, ale hned pokračujeme v tetování rtů vybranou vhodnou barvou. Spojení primer Yellow Mellow a Turbátor pro ještě snadnější zatetování barev permanentního makeupu je pro krásný výsledek dokonalé.

PORADNA PRO PERMANENTNÍ MAKE UP

Back to list