all EXCLUSIVE. Purebeau

Unikátní inovace DOUBLE SHAKE vede k dokonalému permanentnímu makeupu

Při volbě barev na permanentní makeup se rozhodujeme podle kvality ingrediencí, výběru odstínů a zkušeností profesionálů.  

#1 Novinka: DSHK: Double shake

Tento rok je ve znamení Unikátní inovace DOUBLE SHAKE: DSHK.

Barvy Purebeau prošly speciálním procesem homogenizace mikrogranulek tak, aby se prodloužila barevná stálost permanentního makeupu.

Splňují představy nejnáročnějších profesionálů a jsou dokonalé pro nejmodernější techniky tetování.
Powder brows, Microblading, Combo brows, Aquarell Lips, Juicy Lips, Shading Eyeliners.

#2 Barevné bohatství

Dejme přednost bohatosti výběru z mnoha barev a volme vyšší kvalitu a individuálnost barevnosti. Paleta barev Purebeau proto obsahuje mnoho barev, abychom si vždy mohli najít právě tu nejvhodnější pro konkrétního klienta, jeho pokožku, a také pro zvolenou techniku tetování.

Technika KAPEK, znáte to 5 kapek plus 2 kapky, … neumožňuje namíchat tak širokou škálu barev. Kombinací několika barev není možné dosáhnout tak širokou paletu barev jako při výrobě, kde se definuje množství jednotlivých ingrediencí s daleko větší přesností a možností ovlivnit jejich koncentraci, než když se pracuje s hrubým odhadem kapek.

Každá ingredience barev je vždy důkladně a přísně vybrána a otestována. Vždy se používají pouze ingredience té nejvyšší kvality a maximální čistoty suroviny. Technologický proces zajišťuje čistotu produktu a nejvyšší úrovně sterility.

#3 Odstíny, které zůstanou

Proto ikonické odstíny, které milujeme zůstanou vždy stejné.
Pokud barvami tetujeme dlouhodobě, tato reprodukční technologie barev umožňuje, abychom vždy tetovali barvou jejíž vlastnosti již známe. Je to dokonalé řešení, bez zbytečných experimentů a odhadů barevnosti v očekávání jak to nakonec dopadne.

Poměr jednotlivých ingrediencí je pro každou barvu stanoven s vysokou pečlivostí a je tak zaručena stejná barevnost při opakované výrobě barev.
Všechny pigmenty Purebeau jsou navzájem mísitelné a i při tak velké nabídce odstínů barev, je možné ji ještě rozšířit o další odstíny.
Barvy Purebeau jsou stabilní, bezpečné a kvalitní. Chytají na první dotek.

#4 Positive vibes ingredients

Purebeau je vždy o krok napřed. Vyšší kvalitu ingrediencí barev Purebeau již nelze dosáhnout, je maximální možná. A vždy byla.
Beauty factor No.1, High Concentration, Farmaceutická čistota, Vegan friendly, Animal cruelty free, Long time sterile

#5 Art & Life

Podívejte se do Galerie prací, najdete tam i odkazy na kosmetické Salony v celém ČR a SK a přesvědčte se sami, jak barvy Purebeau fungují.

Permanent Institut Vás ukáže všem tím nejluxusnějším způsobem.

Umíte dovednost tetování, kterou neovládá každý a k jejímu zvládnutí vede dlouhá cesta. Vy jste to zvládli!

Salony Permanent Institut se stávají nejoblíbenějším místem pro ženy, které hledají kam jít na kvalitní permanentní makeup.
Staňte se součástí a každý Vás rychle najde. Je krásné patřit mezi nejlepší. 

Galerie prací permanentního makeupu. Ukázky permanentího makeupu očních linek, obočí, a rtů od těch nejlepších salonů Permanent Institut, které používají Purebeau

Nejlepší skutečný permanentní makeup. Inspirujte se a odhalte tajemství, které stojí za krásným reálným tetováním těch nejlepších.