Dámy, otevíráme salony!

Je krásné být zase na salonu a pocítit tu známou vůni a energii, když přichází zákaznice a my přesně pro ni vymyslíme a zvýrazníme její krásu.

1. Nezapomínejte na vzduch

Práce s rouškou a štítem je náročná. Využijte přestávky mezi klientkami nejen k obměně vzduchu na studiu, ale také k vlastnímu osvěžení. Je to jednoduché. Provoňte salon nebo otevřete okno, dívejte se na přírodu nebo jen na kytici květin. Udělejte zhluboka několik hlubokých nádechů a výdechů a dopřejte svému tělu relaxaci.

2. Myslete také na jídlo

Všechno časově dohnat, neznamená sklouznout k vyčerpání. Strava má velký vliv jak na tělo, tak na mysl. Dopřejte sobě během dne přísun kvalitní energie. Zaručený účinek přinese i voda a ovoce.

3. Protáhněte tělo

Soustředěná pozice nad klientkou je důležitá, ale je vhodné ji dorovnat protažením těla. Koordinace těla a mysli je pro tvůrčí práci jako je permanentní make-up velmi důležitá.
Někdy stačí detail. Pořiďte si na salon i bláznivě barevný doplněk. Nabije Vás energií, kdykoliv se na něj podíváte.

Zástěrka Permanent Institut

1 590 

Profesionální zástěrka pro permanentní make-up. Elegantní vzhled. Pohodlná údržba. Černá ART zástěrka ze 100% bavlněné tkaniny. Výšivka loga ve zlaté barvě. Vynikající pevnost a odolnost proti žmolkování.
NOVINKA v ceně: Pošli SELFIE v zástěrce a dostaň se do aplikace SALONY

Velikost: Onesize
Délka: 74 cm je vhodná i pro práci v sedě

4. Pracujte technologiemi

Pracujte jen takovými technologiemi, které vám přináší radost a zaručené výsledky. Pracujte pouze ucelenými technologiemi těch nejlepších. Šetří Vám to čas a přináší spolehlivé výsledky. Tyto firmy vedou výzkum komplexně a dělají vše pro dlouhodobou kvalitu. (Přelepit náhodně vybrané produkty privátní etiketou, je jako by se člověk styděl za značku, kterou používá. Nebo si snad někdo dá na poličku Dior a raději přelepí jiným názvem?)

5. Salony

Když se spojí ti nejlepší vzniknou SALONY.PERMANENT INSTITUT 

Přejeme všem radost, úspěch a nadšení zákaznic. To je to, co nás dělá opravdu šťastnými.

Salony pro permanentní make up