Dotaz:

„Co mám dělat se starým permanentem obočí které je modré?
Ještě jsem to nikdy neřešila a nevím, co s tím. Přišla ke mě zákaznice se starým permanentním make-upem obočí, které je skoro modré.“

Naše odpověď:

Pokud se jedná pouze o řešení nechtěné barevnosti, tak je radostné alespoň to, že tvar je krásný.

Obecně se jedná o problém příliš studeného odstínu obočí. Příčin může být několik, ale tomu se budeme věnovat později.

Nejdříve je nutné si vzhled správně analyzovat a určit jestli se jedná pouze o jemný odstín nebo opravdu o výraznou nechtěnou barvu. Podle toho pak nalezneme to nejvhodnější řešení.

Namodralý odstín není tak výrazný? Pak postačí některá z teplých barev

Zavřít

Purebeau LF HELL

499 1 500 
BARVA PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ Písková světlá teplá hnědá. Extra Fine jemná textura barev zaručuje držení přesných linií bez rozpíjení. Kvalita HiCon zvýšené koncentrace pigmentu přináší texturu, která se pohodlně a rychle zapracuje. Purebeau micropigmenty se používají samostatně, ale mohou se kombinovat i s ostatními barvami celé palety. Pří stínovaném plošném tetování doporučujeme použití technologie míchání barev přímo v pokožce.
Zavřít

Purebeau LF MITTEL

499 1 500 
Střední teplá hnědá. Barva kvality LF (Light Filter) po vyhojení zůstává zřetelnější.
Zavřít

Purebeau 03 EBENHOLZ

499 1 500 
Teplá hnědá pro výraznou a živou barvu obočí. Velmi oblíbená i na vláskování a pudrový efekt obočí. Barva jako hořká čokoláda v teplém barevném podání. Součást výhodného profesionálních setu, Sleva až 2390 Kč
Zavřít

Purebeau 07 SCHOKO

499 1 500 
Jemně teplá hnědá. Použití také jako korektor na lehce našedlé obočí. Výborná pro zjemnění 11 Hazelnut. Velmi oblíbená kombinace.  
Zavřít

Purebeau 08 MONROE

499 1 500 
Světlá až střední intenzita teplé hnědé barvy. Jedna z nejoblíbenějších jemně teplých hnědých. Barva mokrého jílu teplé barevnosti. Součást výhodného profesionálních setu. Sleva až 2390 Kč
Zavřít

Purebeau 09 MOONLIGHT MILE

499 1 500 
Tmavá teplá hnědá. Trendová barva pro pudrové obočí. Velmi oblíbená na vláskování. Součást výhodného profesionálního setu. Sleva až 2787 Kč Vhodná pro potlačení nechtěných našedlých až namodralých podtónů.
Zavřít

Purebeau 50 OCREGOLDBROWN

499 1 500 
Tlumená hnědookrová jemná barva.
Zavřít

Purebeau 66 KHAKI

499 1 500 

Nejsilnějším nástrojem pro vyřešení opravdu modrého obočí je korekční barva. 

Oranžová bude eliminovat nechtěnou barvu a pak již stačí pro doladění krásné barvy dokončit aplikaci barvou další barvou Purebeau. Nejlépe s vyváženým barevným odstínem kategorie „S“.Korekční barva Purebeau 87 Orange se může použít samostatně nebo se může přidat do teplé barvy na obočí a tím posílit její schopnosti eliminovat nechtěný odstín.

Problém je nutné nejdříve vyřešit. Nestačí problém jenom překrýt. Zase by se objevil.

Dovedeme si představit ten pocit, dát si korekční oranžovou barvu do kelímku a začít tetovat.

Abychom Vám co nejvíce pomohli a usnadnili tuto náročnou odbornou práci, přinášíme Vám ukázku, jak taková aplikace vypadá v praxi (Zuzana Hladká Studio Thetis).

Spoluprací s námi získáváte trvalou odbornou podporu, která je součástí mezinárodní spolupráce.
I Vy se tak stáváte součástí mezinárodního týmu. 

Permanentní make up