• Poradna
 • Tetovat v létě? Ano nebo ne?
« Zpět na předchozí stránku
0

Zajímá mě jestli mohu dělat permanentní make-up i v létě.

Označit jako spam
Odeslal Anonymní (Dotazy: 40, Odpovědi: 20)
Dotázáno 11.6.2016 13:48
2922 zobrazení
Přidej komentář
Empty reCAPTCHA key.
Soukromá odpověď

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak jsou na tom ženy z oblastí, kde je slunce skoro pořád? U nás je obecné doporučení netetovat, ale není to tak absolutní pravda jak by se mohlo zdát. Inspirujme se proto v zemích, kde má slunce „trvalé léto“.
Důležité je nevystavovat se intenzivně a cíleně slunečnímu svitu, ale běžný pohyb ve venkovním prostředí nemá fatální následky. Určitě však po aplikaci nejet hned k moři, na hory nebo na dlouhodobý pobyt v přírodě.
Prodlužte si krásu svého permanentního make-upu a po jeho důkladném zahojení jej chraňte vhodnými krémy. Mějme na paměti, že ochranný krém by se měl aplikovat každé 2 hodiny. Věděli jste, že nejvyšší ochrana je 50+ ?
Ochranné krémy jsou buď fyzikální (minerální) nebo chemické. Fyzikální blokují záření, chemické jej pohlcují. Co ale vybrat na pokožku s permanentním make-upem?
Vhodným řešením jsou ochranné krémy na citlivou pokožku a to jsou především minerální ochranné krémy. Nová generace moderních krémů již nezanechává bělavý povlak, ale jen důkladný ochranný film.
Doporučujeme: vyhýbejte se pobytu na slunci mezi 11. a 16. hodinou.
Milujte módu – klobouk a brýle Vám dodají na šarmu, ale zároveň i ochrání. Dlouhý rukáv je skvělý, ale to se již netýká permanentního make-upu.

Označit jako spam
Odeslal Anonymní (Dotazy: 40, Odpovědi: 20)
Odpověděl na 11.6.2016 13:50
  Přidej komentář
  Empty reCAPTCHA key.
  « Zpět na předchozí stránku

  Zveřejnit odpověď

  Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

  Zrušit soubory zde
  Maximální velikost souboru: 1.0 MB
   Empty reCAPTCHA key.